Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wyłączenie sms z info o fakturach


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

wyłączenie sms z info o fakturach

heloł! Co zrobic zeby wylaczyc powiadomienia sms o wystawionej fakturze. Nie potrzebuje tego, mam takie info tez na mailu, a poza tym dośc regularnie loguje sie do apki i na strone Moj orange.
Dodam ze chciabym zrobic to zdalnie, bo dzwonic to ja umiem, ale mam awersje do rozmow z infolinia 😤

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53342
  • 620

wyłączenie sms z info o fakturach

@zorba21Najpewniejszą metodą jest jednak zgłoszenie na infolinie. Już to zrobiłem i działa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

wyłączenie sms z info o fakturach

a to wielka szkoda ze takich rzeczy nie da sie zrobic chocby na aplikacji. Dlatego pewnie nie znalazlem tej opcji 🙁


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

wyłączenie sms z info o fakturach

w apce jest w zgodach taka opcja jak: wykorzystanie przez orange adresow e-mail lub numerów telefonów w celach obsługowych. Być może tutaj nie wyrażenie zgody sprawi, że przestaną przychodzić smsy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53342
  • 620

wyłączenie sms z info o fakturach

@mD_360 wycofanie zgód zaowocuje zdjęciem ulg za te zgody. U mnie konsultant to jakoś inaczej załatwił 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

wyłączenie sms z info o fakturach

@agat13  całkowita racja gdyż po odznaczeniu tych zgód nigdzie nie pójdzie info o nowej fakturze, ani SMSem, ani na maila, ani do apki. Po prostu trzeba się ugiąć i skontaktować z konsultantem, on odznaczy w systemie tylko kanał SMS, a reszta zostanie, później z poziomu konta MO przez stronę można oznaczyć e-fakturę tylko na apkę, wyłączając maila:

slav72_0-1695055336159.png