Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

czesc wszystkim, zauwazylem w apce ze w moim nowym planie jest mozliwosc dodania Netflixa do abonamentu na komorce. Czy to cos co wiaze sie ze stalym zobowiązaniem. Wiecie, na takiej zasadzie jak sam plan komorkowy 

 

____________
* W temacie doprecyzowałem etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

Cześć @dwali 

Tutaj w tym linku masz wszystkie informacje w sprawie Netflix-a z abonamentem komórkowym Orange https://www.orange.pl/abonament/netflix

Masz już abonament komórkowy

Możesz włączyć Netflix w aplikacji Mój Orange lub po zalogowaniu do swojego konta na orange.pl.

Dostępne dla klientów, którzy podpisali umowy od 22.10.2023 na Plany S, M lub L.

Oglądanie przez transfer danych sieci komórkowej pomniejsza Twój pakiet GB.

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi w Mój Orange. Z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili. Możesz to zrobić w Mój Orange telefonicznie lub w naszym salonie. Zlecenie zrealizujemy od razu.

Więcej informacji w powyższym linku

Może ten link coś Ci pomoże 🙂

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

Cześć @dwali 

Tutaj w tym linku masz wszystkie informacje w sprawie Netflix-a z abonamentem komórkowym Orange https://www.orange.pl/abonament/netflix

Masz już abonament komórkowy

Możesz włączyć Netflix w aplikacji Mój Orange lub po zalogowaniu do swojego konta na orange.pl.

Dostępne dla klientów, którzy podpisali umowy od 22.10.2023 na Plany S, M lub L.

Oglądanie przez transfer danych sieci komórkowej pomniejsza Twój pakiet GB.

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi w Mój Orange. Z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili. Możesz to zrobić w Mój Orange telefonicznie lub w naszym salonie. Zlecenie zrealizujemy od razu.

Więcej informacji w powyższym linku

Może ten link coś Ci pomoże 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

No to chyba wszystko jasne, zastanawiam sie tylko jeszcze jak to jest rozliczane. No bo powiedzmy włączę sobie Netlfixa , obejrze serial i po kilka dniach wylacze. To ile za place?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

@dwaliznalazłem na stronie coś takiego Jak rozliczana jest usługa Netflix? https://www.orange.pl/omnibook/netflix-w-orange# 

  • Netflix może pobierać opłaty za usługę niezależnie od Orange
  • Możesz skorzystać z opcji doliczenia opłaty za Netflix do faktury Orange, bez konieczności podawania numeru karty płatniczej.
  • Jeżeli skorzystałeś z opcji doliczenia do faktury Orange już na pierwszym rachunku wystawionym po uruchomieniu usługi, pojawi się pozycja z usługą Netflix (widoczna będzie opłata zgodna z wybraną opcją oraz informacja, do kiedy masz opłaconą usługę).

Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1767
  • 8580
  • 65

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

@dwali Po anulowaniu plan Netflixa jest ważny do końca opłaconego okresu. Płacisz z góry za cały miesiąc a anulować, z zachowaniem dostępu, możesz od razu po opłaceniu planu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?


@Pablo5napisał(-a)

@dwaliznalazłem na stronie coś takiego Jak rozliczana jest usługa Netflix? https://www.orange.pl/omnibook/netflix-w-orange# 

  • Netflix może pobierać opłaty za usługę niezależnie od Orange
  • Możesz skorzystać z opcji doliczenia opłaty za Netflix do faktury Orange, bez konieczności podawania numeru karty płatniczej.
  • Jeżeli skorzystałeś z opcji doliczenia do faktury Orange już na pierwszym rachunku wystawionym po uruchomieniu usługi, pojawi się pozycja z usługą Netflix (widoczna będzie opłata zgodna z wybraną opcją oraz informacja, do kiedy masz opłaconą usługę).

Pozdrawiam 🙂


jeszcze dopytam, zalozmy ze zdecyduje sie na platnosc przez rachunek Orange. Na tym rachunku jaki dokladnie okres zostanie wziety pod uwage? od daty aktywacji Netflixa + 30 dni czy jakos inaczej?

na fakturach za uslugi orangowe jest zawsze konkretny okres i sie zastanawiam, czy przy netflixie bedzie taki sam 

 

 

 

______________________

*Scaliłem wpisy - moderator Wojciech.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

Przy płatności z Orange lub aktywacji Netflixa z dekodera Orange termin liczy się od momentu aktywacji usługi. Czyli w cudzysłowie można określić, że Netflix ma inny okres rozliczeniowy. Natomiast nie jest to jakiś problem. Na fakturze masz datę naliczenia tego netflixa np. w połowie cyklu rozliczeniowego. Jeśli wyłączysz usługę, to po prostu będzie działała połówkę kolejnego okresu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

dziękuje za wyjasnienie, czyli zeby miec obie uslugi zsynchronizowane pod katem okresu najlepiej aktywowac netflix pierwszego dnia okresu, ktory zaczyna sie w orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32445
  • 36820
  • 1369

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

Akurat lepiej aktywować ostatniego dnia okresu rozliczeniowego. Jeśli aktywujesz pierwszego, to system bilingowy może już tego dnia wystawić/częściowo wygenerować fakturę. Wtedy w kolejnym miesiącu możesz zapłacić jednorazowo za dwa miesiące (wyrównanie wstecz i za bieżący okres).

Niestety nie ma optymalnej daty, pierwszy rachunek może być pokićkany.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

netflix w planie komorkowym na jak dlugo?

dzisiaj mam ten ostatni dzien okresu do rozliczania faktury i mam drobna zagwozdke

mam na netflixie plan premium z oplata przez karte bankowa z platnoscia kazdego 10tego dnia miesiaca. czy w tej sytuacji te oplaty sie jakos zazebią za ten sam okres?