Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53283
  • 619

Zostałem Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

@michalbd93  nikt z nas niestety nie ma takiej siły sprawczej, ani możliwości pomocy Tobie

Nie mamy dostępu do danych, a forum niestety nie jest kanałem kontaktu w takich trudnych sprawach 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

dostałem umowę i okazało się że jest na niej inny adres nie mój nr telefonu oraz podpis innym charakterem pisma napisany


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

A pesel na tej umowie?

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2059
  • 11621
  • 52

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

Mi to śmierdzi przekrętem na dowód osobisty kolekcjonerski, zgłosił bym to na policję @michalbd93 ,

Dane wypływają i obstawiam że sporo naszych danych w sieci jest, aż strach się bać 😎


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

pesel jest taki sam jak mój


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

No to zgłoszenie na Policję o tzw. oszustwie i fałszerstwie dokumentów. Nie daj się zbyć, a potwierdzenie zgłoszenia zawiadomienia o przestępstwie prześlij komornikowi.

 

Wyguglaj sobie też przedawnienie roszczeń finansowych, co do okresowych są tam chyba 3 lata.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

umowa.png
tutaj jest taki rok nie wyraźnie napisany czy to jest 2018? czyli to już przedawnione jest ? jak to możliwe że za kilka dni jest przecież sprawa w sądzie

 

 

a w bik to jest 2020 rokbik.png

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

znalazłem coś takiego
Przedawnienie opłat za telefon i Internet. Ile wynosi? Jak każde roszczenie majątkowe, tak również roszczenia operatorów telefonicznych ulegają przedawnieniu. Okres przedawnienia roszczeń o zapłatę abonamentu telefonicznego czy za internet wynosi 3 lata.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

Ale do Ciebie chyba nie komornik pisze, a firma, która kupiła prawdopodobnie przedawniony dług od Orange. Straszą Sądem?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 38
  • 0

ZOSTAŁEM Oszukany mam do zapłacenia 4400zł

ja dzwoniłem do komornika a ona do mnie że skoro weszła na konto bankowe to że dług był przedawniony ale z racji że weszła na konto to już nie jest przedawniony 😂