Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączający się internet i karta sim


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wyłączający się internet i karta sim

Od jakiegoś czasu gdy posiadam nową kartę SIM, wyłącza się Internet lub całkowicie jakby zasięg, wtedy nie ma żadnych jego kresek i widnieje "x". Dlaczego tak się dzieje? Przed chwilą sam wyłączył mi się tylko Internet, wrócił gdy uruchomiłam ponownie telefon.


received_1010812433319281.jpeg

 

________________
* Przeniosłem z działu O społeczności – Wiktor

10 ODPOW. 10

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 528
  • 1908
  • 13

Wyłączający się internet i karta sim

Może być gniazdo sim uszkodzone w tefonie lub karta. Przełóż sim w drugie gniazdo i sprawdź, jak zadziała to masz gniazdo uszkodzone.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53649
  • 625

Wyłączający się internet i karta sim

@T-rex Gdy przekładka w drugie gniazdo pokaże ten sam problem pozostaje weryfikacja na innym smartfonie i jeśli będzie ten sam objaw, zgłoszenie i wymiana karty SiM. 

Podpytam jeszcze: jak inni użytkownicy sieci w tym miejscu? Trzeba zweryfikować też uszkodzenie nadajnika czy problem z zasięgiem...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11723
  • 52

Wyłączający się internet i karta sim

@T-rex  w Mój Orange można samodzielnie wymienić kartę SIM, ale najpierw warto ją sprawdzić w innym telefonie 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18481
  • 52909
  • 716

Wyłączający się internet i karta sim

@T-rex co to za telefon? U mojej mamy była podobna sytuacja. Wymieniłem jej telefon na nowszy i problem ustał. Jej poprzedni telefon był chyba z 2015 roku.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wyłączający się internet i karta sim

Oppo Reno 4 z 5G


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wyłączający się internet i karta sim


@agat13napisał(-a)

@T-rex Gdy przekładka w drugie gniazdo pokaże ten sam problem pozostaje weryfikacja na innym smartfonie i jeśli będzie ten sam objaw, zgłoszenie i wymiana karty SiM. 

Podpytam jeszcze: jak inni użytkownicy sieci w tym miejscu? Trzeba zweryfikować też uszkodzenie nadajnika czy problem z zasięgiem...


Innym nie zdarzało się coś podobnego, a u mnie to już druga taka sytuacja po zakupie nowej karty. Jakoś rok temu miałam identyczną sytuację, jednak po czasie ustało i już się tak nie działo


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53649
  • 625

Wyłączający się internet i karta sim

@T-rex  na tym samym telefonie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wyłączający się internet i karta sim

Tak, na tym samym, z którego cały czas korzystam 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Wyłączający się internet i karta sim

Inni użytkownicy sieci nie mają takiego problemu jak ja, i nie wiem czy to istotne, ale moje urządzenie nie jest w stanie udostępnić innym internetu, nikt nie jest w stanie się ze mną połączyć, nawet po zmianie hasła, czy też resetowaniu telefonu.