Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługi na POTS

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 32
  • 130
  • 1

Usługi na POTS

Cześć, 

któregoś dnia natknąłem się na stronę Telekomunikacji Polskiej w Łodzi- o dziwo nadal aktywną w domenie tpsa.pl. Znalazłem tam opis usług dostępnych na centrali EWSD- tej samej, do której moi rodzice mają podłączony telefon. Lista usług wymieniona na stronie to: 

Budzenie automatyczne, przekierowania, konferencja, prezentacja numeru i ACR działają na mojej linii bez problemu. Jednak gdy wybieram kod *26#, aby włączyć usługę Nie przeszkadzać, dostaję sygnał zajętości. Dziwi mnie to, bo usługa jest normalnie dostępna dla abonentów VoIP. Tak samo dzieje się  z wybieraniem skróconym i przy przekierowaniu na zapowiedzi słowne. Czy te usługi są nadal aktywne? A może są jeszcze inne, które nie zostały opisane. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53366
  • 620

Usługi na POTS

@grzes711  to już dość archaiczne usługi i prócz tych, które znalazłeś na tej dość specyficznej centrali może ich nie być więcej...

Wątpię, aby ktoś teraz znał te kody, tym bardziej, że nie ma już lokalnej obsługi central 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Usługi na POTS

Musisz na infolinii włączyć usługę. W niektórych planach jest płatna.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 32
  • 130
  • 1

Usługi na POTS

Wracając do tematu. Zadzwoniłem na infolinię 19393, poczekałem kilkanaście minut na połączenie i dowiedziałem że tyle że Pan w swojej „karierze” nie spotkał się z „Nie przeszkadzać” i spytał jak sobie to wyobrażam. Wytłumaczyłem o co dokładnie mi chodzi, jednak nie uzyskałem żadnego efektu. 
Zadzwoniłem też do mojego ulubionego salonu. Pani wiedziała o co chodziło odrazu, ale nie mogła znaleźć w systemie tej usługi. 
Czy bezpośredni kontakt z obsługą centrali może pomóc? Mam numer ze starych czasów i nadal jest aktywny. Czy może próbować dalej na infolinii? 
Nie wierzę że ta usługa nie istnieje, tym bardziej że w VoIP działa. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53366
  • 620

Usługi na POTS

@grzes711  to już dość archaiczne usługi i prócz tych, które znalazłeś na tej dość specyficznej centrali może ich nie być więcej...

Wątpię, aby ktoś teraz znał te kody, tym bardziej, że nie ma już lokalnej obsługi central 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Usługi na POTS

Ta usługa jest po literką P - oficjalnie to w czasach tp nazywało "Proszę nie przeszkadzać".

Według mojej wiedzy nie była usługa wyłączana. A na mój Orange nie masz opcji sterowania usługami dodatkowymi?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 32
  • 130
  • 1

Usługi na POTS

Mam możliwość sterowania usługami które już są aktywne tj prezentacja numeru i blokada połączeń anonimowych. Zadzwonię jeszcze raz na infolinie i podam pełna nazwę „Proszę nie przeszkadzać”, nie wpadłem na to wcześniej zakładając ze konsultacji będą wiedzieli o co chodzi.