Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status mojego zamówienia

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Status mojego zamówienia

Witam, dnia 11.02 około godziny 22 złożyłem zamówienie przez stronę www, zamówienie przeszło pomyślnie, został do mnie wysłany mail z potwierdzeniem i nawet numer do śledzenia w DPD, niestety do tej pory na stronie DPD cały czas widnieje status „Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana” który pojawił się 12.02 około 15:30, od tej pory cisza. Na linku do statusu zamówienia Orange za to widnieje cały czas podpis „logistyka wystartowana” wraz z numerem tejże przesyłki w DPD. Moje pytanie brzmi kiedy mogę się spodziewać kuriera? Pozdrawiam i z gory dziękuje 🙂 


A0F31E54-D1D9-4E24-B5DA-8023CD28F956.jpeg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Status mojego zamówienia

@kamilp1609 spokojnie też tak miałem, jutro powinien się zmienić status, dostaniesz również sms, kurier będzie najprawdopodobniej w środę. Nawiasem mówiąc śledzenie przesyłki na stronie DPD trochę kuleje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Status mojego zamówienia

@kamilp1609 spokojnie też tak miałem, jutro powinien się zmienić status, dostaniesz również sms, kurier będzie najprawdopodobniej w środę. Nawiasem mówiąc śledzenie przesyłki na stronie DPD trochę kuleje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Status mojego zamówienia

@kamilp1609 zamówienie było złożone przed weekendem, więc jeszcze nie została nadana przesyłka. Czas realizacji trzeba liczyć jakieś 3-5 dni roboczych, więc obecnie masz drugi od złożenia zamówienia. Czasami zdarzało mi się, że z poślizgiem przesyłka docierała do tygodnia. Jak pod koniec tygodnia nie będzie przesyłki, kontaktuj się z konsultantem infolinia, czat i wyjaśnij sprawę.