Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS w USA

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS w USA

Dzień dobry. 

Wybieram się na świeta do córki, która mieszka w USA.

Na codzień przychodzi do mnie dużo wiadomości reklamowych oraz z promocjami ze sklepów. Boję się, że mój rachunek będzie kolosalny. Ile liczą sobie za SMS w USA. Można je jakoś czasowo zablokować?

Pozdrawiam. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

SMS w USA

@urt56 SMS-y przychodzące nie się są płatne w roamingu. Dopiero jak Ty wysyłasz, jest pobierana opłata. 

Co do połączeń głosowych, osoba dzwoniąca do Ciebie nie ponosi dodatkowych kosztów z powodu Twojego przebywania za granicą. Opłata za odebranie połączenia w Roamingu jest przerzucona na Ciebie.

Jak masz możliwość dostępu do WiFi oraz WiFi Calling w telefonie, to uruchom, będą rozliczenia tak jak byś był w kraju.

Wszelkie informacje oraz cennik jest dostępny na stronie:

https://www.orange.pl/view/roaming

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1459
  • 6317
  • 43

SMS w USA


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS w USA

@tolek jakieś niskie te stawki w tym co wstawiłeś. Gdzie znaleźć takie, co ja będę podnosić? Bo tu mówią o połączeniach z Polski za granicę, czyli ile ktoś będzie płacić dzwoniąc do mnie, gdy ja bede w USA, tak? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1459
  • 6317
  • 43

SMS w USA

Stawki możesz sprawdzić tutaj (przewiń do sekcji "Sprawdź, ile zapłacisz") - podając kraje i ofertę masz informacje o kosztach. 

Zobacz też na pakiety międzynarodowe.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

SMS w USA

@urt56 SMS-y przychodzące nie się są płatne w roamingu. Dopiero jak Ty wysyłasz, jest pobierana opłata. 

Co do połączeń głosowych, osoba dzwoniąca do Ciebie nie ponosi dodatkowych kosztów z powodu Twojego przebywania za granicą. Opłata za odebranie połączenia w Roamingu jest przerzucona na Ciebie.

Jak masz możliwość dostępu do WiFi oraz WiFi Calling w telefonie, to uruchom, będą rozliczenia tak jak byś był w kraju.

Wszelkie informacje oraz cennik jest dostępny na stronie:

https://www.orange.pl/view/roaming


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS w USA

Dziękuję za odpowiedzi. 

A powiedzcie jeszcze bo nie do końca rozumiem - jak ten pakiet działa co @tolek podesłał.

Bo tam jest napisane

"połączenia wykonane z Polski) na numery zagraniczne". To ja go mam aktywować jak bede w USA chciał dzwonić na numer córki? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

SMS w USA

@urt56 nie uruchamiaj tego pakietu, jak będziesz w USA, bo on nic Tobie nie da. Jak jesteś tak jak teraz w kraju i wykonujesz połączenie na numery w USA, to wtedy jest sens zakupu takiego pakietu, chyba, że będą połączenia wykonywane w UDA, ale przez WiFi Calling.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

SMS w USA

Ok, dziękuję panu. Dobrego dnia. Pozdrawiam.