Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS dochodzi z nr tymczasowego (nr przeniesiony rok temu)

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

SMS dochodzi z nr tymczasowego (nr przeniesiony rok temu)

Witam jakiś tydzień temu miałem dość nietypową sytuację. Ale zacznijmy od początku.

Jakiś rok temu przenieśliśmy 3 nr do Orange, wiadomo standardowa procedura wniosek o przeniesienie do poprzedniego operatora, NR-y TYMCZASOWE. Kilka razy dziennie telefon z Play, żebyśmy u nich zostali itp...

No i wreszcie jesteśmy u pomarańczowego operatora.

 

                                    ***

 

Do rzeczy. Mama posiada tylko i wyłącznie telefon z prefixem 512, rok temu jej nr tymczasowy miał początek 453. Jakiś tydzień temu dostałem z nr 453......  (wiedziałem, że to od niej po treści), i się zastanawiałem o co chodzi przecież to nie jej nr. Postanowiłem sprawdzić umowę, i się okazało, że ona miała dokładnie ten sam nr tymczasowy co ten z którego teraz otrzymałem wiadomość. Sprawdziłem data i godzina wysłania zarówno u mnie jak i mamy jest ta sama.

 

Zastanawiam, się o co z tym chodzi, skoro w dniu przeniesienia nr tymczasowy jest zamieniany nr stałym(czyli tym który został przeniesiony).

 

 

Ktoś może wie o co z tym chodzi.

 

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

SMS dochodzi z nr tymczasowego (nr przeniesiony rok temu)

@Damian08 takie problemy czasami występują po przeniesieniu numeru właśnie z PLAY. Proponuję zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie o zaistniałej sytuacji. Niech operator zweryfikuje i poprawi błąd. Nie do końca dane na koncie się zaktualizowały i potrzebna jest ingerencja technika.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

SMS dochodzi z nr tymczasowego (nr przeniesiony rok temu)

@Damian08 takie problemy czasami występują po przeniesieniu numeru właśnie z PLAY. Proponuję zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie o zaistniałej sytuacji. Niech operator zweryfikuje i poprawi błąd. Nie do końca dane na koncie się zaktualizowały i potrzebna jest ingerencja technika.