Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

  • Witam postanowiliśmy przejść do Orange z Play. Przełączyć nas mają w tą sobotę (15 Kwietnia). Jednak uświadomiłem sobie, że na karcie Play-a są zapisene jakieś kontakty.
  • Nie zabardzo wiem co mam zrobić aby ich nie stracić. 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

@Damian08  wystarczy że wykonasz po prostu kopię zapasową kontaktów na karcie pamięci lub w telefonie bądź w chmurze, a po wymianie simki zaimportujesz kontakty z kopii zapasowej na kartę SIM

Tworzenie kopii zapasowych kontaktów z urządzenia i ich synchronizowanie - Kontakty - Pomoc (google....

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

Hej @Damian08 

Przesyłam linka dotyczącego pomocy technicznej ze strony Orange Przeniesienie kontaktów z telefonu lub karty SIM https://www.orange.pl/omnibook/przeniesienie-kontaktow-z-telefonu-lub-karty-sim#

Masz tam podane Jak przenieść kontakty przy wymianie karty SIM lub telefonu? lub Jak przenieść kontakty z karty SIM na telefon? Są tam instrukcje zapisanie kontaktów na telefonie z Android, IOS, i Windows Phone.

Zerknij do niego

Może coś pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

@Damian08  wystarczy że wykonasz po prostu kopię zapasową kontaktów na karcie pamięci lub w telefonie bądź w chmurze, a po wymianie simki zaimportujesz kontakty z kopii zapasowej na kartę SIM

Tworzenie kopii zapasowych kontaktów z urządzenia i ich synchronizowanie - Kontakty - Pomoc (google....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

Zsynchronizuj kontakty z Google, wtedy masz wszystko w chmurze i na jakim telefonie nie zalogujesz się na swój Gmail to będzie dostęp do kontaktów bez kopiowania.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

W dwóch telefonach kontakty wszystkie przeniosłem. Jednak pozostał ostatni, i tu pojawia się problem.

Instrukcje przesłane wcześniej nic nie dają. Znalazłem jakieś do Vivo y72 5g (bo taki ma Mama), ale niestety jest inaczej.

 

Instrukcje jakie znalazłem:

https://brain-start.net/pl/how-to-import-contacts-on-vivo-y72/

 

https://smartandroid.fr/pl/comment-importer-les-contacts-de-la-carte-sim-sur-un-vivo-y01/?utm_conten...

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20230414_173713.jpgScreenshot_20230414_173836.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

@Damian08  Vivo y72 5g widzę że jest oparty na systemie operacyjnym Android 11. Tutaj znalazłem taki link: Dodawanie, przenoszenie i importowanie kontaktów https://support.google.com/contacts/answer/1069522?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DAndroid

Może uda ci się przenieść dzięki temu linkowi.

Zerknij do niego

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

@Damian08  mam pytanie, próbujesz zaimportować kontakty z poziomu aplikacji "Telefon" (słuchawka) czy z poziomu aplikacji "Kontakty"?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 15
  • 0

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

Dziękuję wszystkim za pomoc. Poradziłem sobie przekładając starą kartę do jakiegoś starego telefonu, następnie zgrałem kontakty na (stary) telefon. Następnie na nową kartę zgrałem te numery, i do właściwego telefonu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Przeniesienie numeru do Orange. A kontakty ze starej karty?

Nie ma za co. Służymy pomocą. 🙂

Pozdrawiam 🙂