Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

Witajcie,

 

Taka sytuacja:

 

W grudniu 2018 zlozylem pisemna dyspozycje na zmiane abonamentu na usluge na karte z zachowaniem numeru. mamy luty, umowa abonamentowa wygasa za dwa dni, zadnego kontaktu z Orange od grudnia zeszlego roku. Sprawdzam wiec co tam w sprawie przez czat. Okazuje sie ze zgloszenia nie widac w systemie, choc ja widze je w aplikacji Moj Orange, z numerem zlecenia i statusem (niestety status ze nie przyjeto do realizacji). Dowiedzialem sie ze jakas osoba jest do tego zgloszenia przypisana, ale nie ma z nia kontaktu, to samo z kierownikiem (jakimkolwiek) tego cyrku, zadnego kontaktu oprocz czatu w standardzie albo infolinii. Orange sobie leci w kulki, klienta olali, o sprawie zapomnieli. Oczywiscie konsultant czatu nie jest w stanie pomoc inaczej niz zwrocenie osobie odpowiedzialnej uwagi ze powinna sie tym zajac, badz zlozenie w imieniu klienta oswiadczenia o niezadowoleniu z uslug. A dla klienta zostaje podejscie "czekaj tatka latka". Tak to nowoczesny telekom swiadczy uslugi cyfrowe dla ludnosci w XXI wieku, masakra.

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

Dostalem list z przeprosinami i nastapila zmiana uslugi w oparciu o dyspozycje zlozona pisemnie w grudniu, tak wiec jestem w sumie zadowolny, szkoda tylko ze musialem interweniowac u operatora zanim doszlo do szczesliwego konca.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

Poczekaj do planowanego terminu. A potem złóż reklamację.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

Dla mnie bomba, tylko nie chcialbym placic za uslugi ktorych nie chce, a jak nie bedzie reakcji do jutra, kiedt to konczy mi sie umowa abonamentowa, to ona sie automatycznie przedluza na umowe standardowa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

@MichalR, Jeśli masz kopię tej pisemnej dyspozycji to śmiało możesz dochodzić swoich praw (składać m.in. reklamację, skargę do Urzędu).

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

@Ela12 Jak najbardziej mam swoj egzemplarz, rowniez podpisany i ostemplowany przez pracownika salonu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

Dostalem list z przeprosinami i nastapila zmiana uslugi w oparciu o dyspozycje zlozona pisemnie w grudniu, tak wiec jestem w sumie zadowolny, szkoda tylko ze musialem interweniowac u operatora zanim doszlo do szczesliwego konca.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

Aby taka dyspozycja miała sens najlepiej jest się wybrać do salonu i złożyć dyspozycję, wtedy dostajesz aneks do przejścia na kartę z podpisem konsultanta. 


Zespół Nasz Orange
  • 2940
  • 11003
  • 64

Problemy ze zmiana abonamentu na usluge na karte, totalna ignorancja Orange.

@MichalR, cieszę się że sprawa doszła do finału. W takim razie żeby zakończyć sprawę możesz oznaczyć jedną z odpowiedzi jako rozwiązanie. Może to być też Twoja odpowiedź. Twoja decyzja 🙂