Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 267
  • 1664
  • 0

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

BTW, Na forum satkuriera pojawiła się info, że "Pakiet Canal+ nie będzie świadczony od 22.01. w ofercie IPTV" (dla nowych klientów) , pewnie z satelity będzie to samo a więc potwierdziły się plotki z salonu Orange... 

 

________________
* Wydzieliłem z tematu ULTRABOX+, dekoder od Canal+ - kilka pytań od nowego użytkownika... – moderator Michał

31 ODPOW. 31

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53649
  • 625

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

@bluesmanniakiMyślę, że SAT-ka w obliczu przyszłościowej likwidacji usługi od Orange (dawne SATTV na dekoderach Orange) na samej SATTV od C+ się nie zmieni. Jeszcze kwestia wyjaśnienia co się stanie jak będzie automatyczne przedłużenie umowy na IPTV, gdzie warunki nie powinny ulec zmianie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Jeśli to faktycznie prawda to nikt normalny w erze subskrybcji nie kupi tv bezpośrednio od orange...... przy tak ścisłej współpracy aż trudno mi w tą plotkę uwierzyć. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@bluesmanniakinapisał(-a)

BTW, Na forum satkuriera pojawiła się info, że "Pakiet Canal+ nie będzie świadczony od 22.01. w ofercie IPTV" (dla nowych klientów) , pewnie z satelity będzie to samo a więc potwierdziły się plotki z salonu Orange... 

 

________________
* Wydzieliłem z tematu ULTRABOX+, dekoder od Canal+ - kilka pytań od nowego użytkownika... – moderator Michał


przy sat nic sie nie zmieni


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Chciałem w grudniu tego roku do światłowodu dodać  iptv od orange, ale już mi przeszło:D


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 654
  • 1

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

@_Artek_  zawsze możesz wykupić Canal+ jako subskrypcję poza Orange. Nie ma co się teraz tym martwić, bo niejedna promka przed świętami na pewno się pojawi na Canal+.

 

P.S.  Poproszę o konkretne źródło informacji o Canal+.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 654
  • 1

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@bluesmanniakinapisał(-a)

BTW, Na forum satkuriera pojawiła się info, że "Pakiet Canal+ nie będzie świadczony od 22.01. w ofercie IPTV" (dla nowych klientów) , pewnie z satelity będzie to samo a więc potwierdziły się plotki z salonu Orange... 

 

________________
* Wydzieliłem z tematu ULTRABOX+, dekoder od Canal+ - kilka pytań od nowego użytkownika... – moderator Michał


Wpis usera na Satkurierze traktujesz jako źródło informacji?  😀 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Ja mam ten Canal+ jako aplikacja od taty, który ma telewizję sat. Mam też udostępnione w ten sposób HBO.

 

Aplikacja do C+ to kiszka. Na TV Sony nie da się przełączać kanałów CH+/CH- bo wychodzi z aplikacji. W UPC TV GO tego nie ma…

 

Poza tym w dobie Netflixów, Primów, Disneyów i wielu wielu innych serwisów, posiadanie kolejnych nie ma sensu. Ja w tej chwili opłacam 5 serwisów oprócz TV i Youtube Premium plus 2 mam udostępnione. W zasadzie wystarczyłby mi jakieś TV + Netflix + YT i ewentualne wypożyczalnia a’la carte.

 

Inna sprawa to sport, ale to sami sobie strzelą w stopę. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 566
  • 1831
  • 2

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Moja rozmowa na Orange.pl 

 

Zamykamy sprzedaż pakietów CANAL+ dla klientów IPTV. Klient nie będzie mógł zakupić, zmodyfikować już zakupionego planu, a rezygnacja z posiadanego pakietu będzie nieodwracalna.

 

Zmiany nie dotyczą klientów, którzy posiadają powyższe pakiety, nawet jeżeli przedłużą umowę na usługę stacjonarną na kolejny okres

ze sprzedaży zostaną wyłączone pakiety:

Extra+
CANAL+ Select
CANAL+ Prestige 4K
Extra+ z CANAL+ Select
Extra+ z CANAL+ Prestige 4K

Oferty, których dotyczy zmiana:

Orange Love Standard
Orange Love Extra
Internet z TV i telefonem internetowym (3P)

 

zmiany od 22/01/2024

 

mam nadzieje że tym postem sprawa została wyjaśniona oraz nie naraziłem operatora na niedogodności w związku podaniem informacji zrobiłem to dla uspokojenia sytuacji także jak chcecie Canal+ to mało czasu zostało wam

 

Przykro mi że biuro prasowe firmy jeszcze tego nie wytłumaczyło w związku ze zmianami

 

 

_____________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53649
  • 625

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

@ryba168  skoro konsultanci już udzielają informacji to wielka tajemnica to już nie jest

Mało czasu do 22.01