Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłaty faktur przez stronę

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Opłaty faktur przez stronę

Ostatnio zauważyłem ze orange pobiera opłaty za nasze faktury miałem do zapłaty 1,80 płacąc poprzez ich stronę opłata w moim banku wynosi 1 zł wiec korzystniej opłacać jest bezpośrednio ze strony naszego banku

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11206
  • 150

Opłaty faktur przez stronę

Wrócę jeszcze do pierwotnego wpisu.

Wydaje mi się @piwonski67, że piszesz o tzw. Płatności Elektronicznej, którą realizuje Blue Media… I tam właśnie jest opłata (w wys. 1 zł) za jedną transakcję w ramach płatności on-line. Jest ona doliczana przy realizowaniu transakcji (na stronie Blue Media S.A.) jako odrębna, wyraźnie zaznaczona pozycja.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Opłaty faktur przez stronę

Co to za bank? Ja płacę że swojego banku przelewem bez opłat... nie było jakichś odsetek za nieterminowe wpłaty?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Opłaty faktur przez stronę

To jest ta jakby orange podpisał z nimi umowę o przelew ach ale płacąc bezpośrednio ze swojego konta juz jest 0 opłat bank getin

To była wplata terminowa

 

Jeszcze takie pytanko na fakturze było 140 ale pobrałem fakturę na kompa tam już opłaty były podzielone i zapłaciłem przykładowo 10zl z jednej a druga 130 czyli razem 140 myślę że nie będzie problemu


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Opłaty faktur przez stronę

Nie będzie problemu. Nastąpi zestawienie opłat i wszystko będzie ok...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Opłaty faktur przez stronę

Dzięki za odpowiedz


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Opłaty faktur przez stronę

Nie ma za co 🙂 Taka mała sugestia poza tematem. Widzę że piszesz z telefonu. Proponuję mały zabieg w ustawieniach zaawansowanych ===>język i wprowadzanie====>klawiatura====>sugestie===>wyłacz spersonalizowane podpowiedzi===>wyłącz. Ta opcja płata figle i wstawia dziwne słowa 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Opłaty faktur przez stronę

Hehe wiem czasami dziwaczne słowa wychodza


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Opłaty faktur przez stronę

W przypadku oferty Love warto jednak patrzeć na które konto się płaci. Te na którym masz usługi stacjonarne, opłaty miesięczne. Lepiej nie warto płacić na konto z faktury za usługi mobilne bo nie zawsze jest to przeksięgowane automatycznie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Opłaty faktur przez stronę

Nic zobacze jak cos mam przelewy takze nic niezginie


Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11206
  • 150

Opłaty faktur przez stronę

Wrócę jeszcze do pierwotnego wpisu.

Wydaje mi się @piwonski67, że piszesz o tzw. Płatności Elektronicznej, którą realizuje Blue Media… I tam właśnie jest opłata (w wys. 1 zł) za jedną transakcję w ramach płatności on-line. Jest ona doliczana przy realizowaniu transakcji (na stronie Blue Media S.A.) jako odrębna, wyraźnie zaznaczona pozycja.