Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ochrona danych


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Ochrona danych

Szanowny Orange ,

Chcialbym spytac jak pilnujecie moich danych osobowych skoro umowa konczy mi się za 3 miesiace a dziś zadzwoniło do mnie T-mobile z oferta abym do nich przeszedł z faktu iz konczy mi sie u was umowa

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych

@Bajabongo89 nie masz zniżki na abonament, ta jak dobrze pamiętam, właśnie jest na wyrażenie zgody na Marketing, tak poza tym dane wypływają i to chyba się nie zmieni.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Ochrona danych

No co ty piszesz @Anonim Emotikon: Zaskoczony To Orange by w ramach marketingu przekazywało dane swoich klientów do konkurencji???

Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych

Zgodnie z nowymi przepisami dane powinny być chronione, ale to nadal działa po staremu, jeden operator udostępnia drugiemu, Play to udostępniło moje dane i numer telefonu chyba wszystkim, pomimo że zgodny na jakie kolwiek udostępnianie danych było na nie, co mam się z nimi sądzić @bluesmanniak.

Dodam jeszcze, pracownicy u operatorów są słabo opłacani, dorabiają więc udostępniając dane klientów, więc można nawet nie mieć zgód na udostępnianie danych osobowych, a i tak wypłyną, wtedy wypadało by się procesować, ale z kim.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32381
  • 36508
  • 1369

Ochrona danych

A nie byles wcześniej z numerem w T-Mobile?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Ochrona danych

Domyslam się ze dane osobowe wypływają i RODO nic nie dało bo zawsze jak ktos dzwoni z głupiej infolinii to na pytanie skad ma mój numer odpowiada ze numer został wylosowany lub się rozłącza lecz dawanie danych osobowych i umowy to jest dno jeśli chodzi o dbanie o klienta ( no chyba ze chce sie go stracić )


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Ochrona danych

@Piotrekk85 numer był od wieki wieków tylko w Orange 

Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych

@Bajabongo89 są firmy które pośredniczą w zawieraniu umów, mają wtyczki u operatorów, dziś taka firma dla T-Mobile pracuje a za rok dla Play, podobnie z telefonami stacjonarnymi czy innymi usługami, też nagabują mnie dziwne połączenia, często numery ukryte, po pytaniu skąd mają dane osobowe cisza następuje, połączenie jest przerywane.