Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa umowa i od razu z notą obciążeniową


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Nowa umowa i od razu z notą obciążeniową

Witam dzisiaj dostałem fakturę o wysokości 875 zł gdzie jestem w szoku bo to jest umowa po apw i 396 zł jest za usluge 148 noty obciążeniowej 237 lub 257 za płatności elektroniczne oraz 52 zł za raty i mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co jest tyle tej noty obciążeniowej skoro nowa umowa jest po apw jeśli jest ktoś co umiał by pomóc proszę o pomoc naprawdę ( dodam że nie mogę pobrać jeszcze faktury) oraz życzę miłego dnia

 

Screenshot_2023_0808_064310.png

__________

* W temacie edytowałem tytuł, poprawiłem czytelność posta i zaktualizowałem etykiety - Bartłomiej

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Nowa umowa i od razu z notą obciążeniową

@Szymek_02  tak się zdarza, gdy umowa się przedłuży np po terminie jej ukończenia. Wtedy system widzi ją bez ulg i wprowadza inne kwoty. Szczególnie, gdy się to zadzieje np w połowie okresu rozliczeniowego. Jakby 2 faktury za każde pół okresu. Tak jest w usługach stacjonarnych. Nie wiemy na jakich warunkach u Ciebie się to odbyło. Wszystko wyjdzie w pierwszej faktur ze, ale podpytaj na infolinii. Tam powinni widzieć za co to jest obciążenie


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nowa umowa i od razu z notą obciążeniową

@Szymek_02  proponuję Ci aby wyjaśnić sprawę bezpośrednio u źródła czyli z konsultantem na infolinii, jak rozumiem wiesz że to jest forum użytkowników usług i my nie mamy wglądu w Twoje konto.