Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niektóre aplikacje na Samsungu A34 działają, a inne pokazją komunikat o braku internetu w roamingu

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Niektóre aplikacje na Samsungu A34 działają, a inne pokazją komunikat o braku internetu w roamingu

Dodaj nowy apn

Nazwa - bez znaczenia napisz orange

APN internet (bez ipv6)

Nazwa użytkownika internet

hasło internet

typ uwierzytelniania PAP lub Chap

Protokól APN IPV4/IPV6

 

reszty ustawień  nie zmieniaj i pomijaj

Zapisz

zaznacz nowy punkt dostępu

wyłącz włącz telefon

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36340
  • 1367

Niektóre aplikacje na Samsungu A34 działają, a inne pokazją komunikat o braku internetu w roamingu

To kwestia błędnego apn.

W kropkach na górze możesz dodać nowy apn.

 

Na zdjęciach ustawienia co trzeba zmienić, nazwa może być inna.

 

 

Screenshot_20230901_144219_Settings.jpg

Pierwsze zdjęcie. Hasło internet 

 

Screenshot_20230901_144209_Settings.jpg

 

___________

* Scaliłem wpisy - Rafał


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Niektóre aplikacje na Samsungu A34 działają, a inne pokazją komunikat o braku internetu w roamingu

Ustawiłem, odczekałem chwilę bo nie doczytałem o restarcie ale zaczęło coś działać. Do jutra powalczę z testami i wrzucę informację czy jest ok. 

 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Muszę jeszcze coś ogarnąć z tą zabawą z wieszającym się połączeniem bluetooth po powrocie do auta ale to na spokojnie. Stary Huawei P30 lite ogarniał wszystko bez problemów. Ach ta "nowa" technologia 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Niektóre aplikacje na Samsungu A34 działają, a inne pokazją komunikat o braku internetu w roamingu

Po dwóch dniach testów wracam z info, że na chwilę obecną nie wystąpiły ponownie problemy z internetem. Wygląda na to, że wszystko działa ok. Z góry dziękuję za pomoc, bo temat dość zawiły i trudny do rozwiązania samemu.