Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mini Love Jakosc internetu w strefie domowej bardzo niska


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Mini Love Jakosc internetu w strefie domowej bardzo niska

Problem od jakiegos czasu z jakoscia internetu Mini Love Jakosc internetu w strefie domowej bardzo niska.

Od jakiegos czasu obserwuje zaniki internetu w tzw. strefie domowej. Umowa Mini Love przedluzona i jeszcze 400 dni ponad do jej konca. W podobnej usludze innego operatora ktory kiedys oferowal duzo nizsza jakosc w ogóle nie wystepuje. Mam Router ACER X5 Predator, jeden z lepszych na rynku. Antene zewnetrzna na dachu. A syn prosi mnie bym mu udostepnil internet z Tabletu. Bo jest, a nie jak pomaranczowy nie istnieje, choc powinno byc 600 Gb do dyspozycji - do wykorzystania 

 

________________
* Przeniosłem z działu Internet domowy – moderator Michał

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13019
  • 53474
  • 621

Mini Love Jakosc internetu w strefie domowej bardzo niska

@marchello999Zweryfikuj strefę domową na infolinii podając współrzędne. Włóż kartę do innego sprzętu-smartfona. Zweryfikuj zasięg na aplikacji NetMonster.

Zerknij https://www.orange.pl/omnibook/sprawdzenie-slabego-zasiegu#

Warto sprawdzić dokładnie jaki masz zasięg w domu i czy masz dobrze ustawioną strefę domową

Nadajnik obsługujący Twoją lokalizację ustalisz wedle odczytów zaproponowanej apki i https://si2pem.gov.pl/

Sprawdź również kierunek ustawienia anteny na dachu, bo może być skierowana abstrakcyjnie nie na najbliższy BTS


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Mini Love Jakosc internetu w strefie domowej bardzo niska

Urzadzenie, karta , anteny sa tak ustawione od kilku lat. Dotychczas bylo, ok. Wydaje mi sie ze po prostu karta oferuje np. 30 Gb a reszta to marketingow mijanie sie z prawda. Jak to bezpiecznie maja w zwyczaju mowic prawnicy. By nie powiedziec po prostu kłamstwo. Nasz kraj to jedno wieilkie klamstwo. Pewnie znowu cos zmienili w trakcie trwania umowy. Czy ktos zauwazyl jakis pretekst do zerwania umowy. Bo place za usluge ktorej mi nie oferuja. Dziekuje za porady. Postaram sie to wszystko sprawdzic po feriach dziecka. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13019
  • 53474
  • 621

Mini Love Jakosc internetu w strefie domowej bardzo niska

@marchello999Wszystko co się tyczy usługi i tej konkretnie karty wyjaśnisz na infolinii. Jeśli masz taki pakiet, to tyle możesz zużyć. Co się zaś tyczy zasięgu czy transferu, to już musisz sam wybadać na podstawie testów (jak opisałem)