Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 1

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

Taka sprawa. Mam lova, kilka numerów i tv go. Mam kolegę który chce sobie uruchomić tv tv na komórce i chciałbym dać mu passy do uruchomienia mobilnej tv od Orange bo na tv go nie mam już wolnych slotów. Sprawdzałem przez stronę na swoim koncie według instrukcji ale nie widzę takiej opcji żeby aktywować tą tv. Czy jak mam już tv go to już nie da się włączyć tej tv mobilnej, ktoś to już sprawdzał?

 

 

 

______________________

*Post wydzieliłem z tematu "Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu " - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 1

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

Okazało się że ważne jest to kiedy była podpisana umowa. Ja mam z lutego a tv jest w umowach od marca więc nici z tego, bo przedłużać na razie nie chce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52873
  • 716

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

@Shazzam nie bardzo rozumiem, o jaką TV mobilná chodzi? Przecież mobilna telewizja w Orange, to Orange TV Go. Nie spotkałem innej tv mobilnej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 1

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

No jak nie przecież nawet napisałem w tym temacie o mobilnej tv gdzie pisał Pan Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52873
  • 716

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

@Shazzam mobilna telewizja, czyli Orange TV Go.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

Mobilna telewizja jest do numerów komórkowych w nowych abonamentach, ale lista kanałow jest marna.
Jak skorzystać?

Aby uzyskać dane do logowania, zarejestruj konto Telewizji mobilnej.

Możesz to zrobić:
W aplikacji mobilnej Mój Orange (wersja 5.69 lub wyższa) - wybierz przycisk Więcej, następnie Ustawienia -> Zabezpieczenia -> Dane do dostępu TV. W sekcji Telewizja mobilna naciśnij Zarejestruj konto.
Na stronie www.orange.pl/twojekonto/zaloguj. Wybierz Ustawienia -> Zabezpieczenia, a następnie w sekcji Telewizja mobilna naciśnij Zarejestruj konto.

Dane do logowania otrzymasz SMS-em maksymalnie do 24 godzin. Będą też pokazywane w Mój Orange w sekcji Telewizja mobilna.
Nie posiadasz Mój Orange? Skontaktuj się z naszą infolinią - orange.pl/kontakt lub odwiedź najbliższy salon Orange.

 

https://www.orange.pl/view/telewizja-mobilna

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 1

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

Tą instrukcję czytałem ale problem w tym że nie mam tam opcji włączenia tej mobilnej tv. Mam jeden numer w planie M i na nim powinna to działać a nie ma opcji żeby włączyć, resztę numerów to jakiś inne nazwy planow więc tam rozumie że się nie da ale na tym jednym co ma M powinno się dać


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9940
  • 85

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

Cześć @Shazzam 

Pewnie chodziło Ci o ten temat co założył Wojciech Telewizja mobilna w ofertach z numerem komórkowym i w cenie abonamentu https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Telewizja-mobilna-w-ofertach-z-numerem-kom%C3%B3rkow...

Telewizja mobilna to też jest usługa Orange TV GO tylko masz dostęp do pakietu podstawowego. W załączniku masz informacje jaki kanały masz dostępne w tej telewizji mobilnej.

Telewizja mobilna - Pakiet Podstawowy to usługa, dzięki której możesz oglądać telewizję w Orange TV Go (w aplikacji lub serwisie tvgo.orange.pl). Popularne kanały zobaczysz na żywo, jak w tradycyjnej telewizji. Usługa działa na smartfonie, tablecie lub laptopie w każdym miejscu w zasięgu sieci komórkowej i Wi-Fi, w Polsce i całej UE.

Telewizja mobilna jest to dodatkowa usługa Orange tv go dla klientów którzy nie posiadają usługi TV w Orange

Więcej informacji w tym linku: https://www.orange.pl/view/telewizja-mobilna?_ga=2.195096363.686569447.1707304222-278904436.17073042...

@Shazzamjeśli masz plan M i nie da się włączyć telewizji mobilnej to skontaktuj się z doradcą na Orange czacie lub na infolinii Orange *100 lub 510 100 100 🙂

Znalazłem taką informację że Orange TV Go możesz oglądać ją na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie (oprócz dekodera 3 urządzenia) https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-orange-tv-go#

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 1

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

Okazało się że ważne jest to kiedy była podpisana umowa. Ja mam z lutego a tv jest w umowach od marca więc nici z tego, bo przedłużać na razie nie chce.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22185
  • 181

Mam Orange Love i mam też telewizję mobilną. Da się ją uruchomić jak mam Orange TV Go?

@Shazzam 

Nic w tym nie ma magicznego. Masz te usługi na które podpisałeś umowę. Jeśli ani w Love ani w innych umowach nie ma TV, to na apce TV GO wiele nie pooglądasz.