Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 22
  • 0

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Witam, 

Dzisiaj po zalogowaniu na Mój Orange wyskoczyła mi notka, że "bieżące koszty do dzisiaj  to 1086,89 - Listopad" klikając w to mam informację, że to od 26 października do dzisiaj czyli za październik, a ja za październik już płaciłem. Koszta zostały nabite nie w "Ponad abonament" tylko w "Raty za sprzęt", ale jak wejdę w urządzenia to nie ma tam nic nowego co by mogło podbić niecałe 600 złotych jak było wcześniej, a więc to błąd od Orange? Nie mogę się z Nimi skontaktować ponieważ bot mówi mi, że nie majądostępu do systemu płatności i usług... Ktośma/miał podobnie? Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2825
  • 7075
  • 183

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Do jutra trwają prace serwisowe na stronie Mój Orange, dlatego takie głupoty moga się pojawiać. Np. ja w ogóle nie mogę się zalogować na MO. Sprawdź jutro po g. 7.00.

Katani1_0-1700411731088.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2825
  • 7075
  • 183

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Do jutra trwają prace serwisowe na stronie Mój Orange, dlatego takie głupoty moga się pojawiać. Np. ja w ogóle nie mogę się zalogować na MO. Sprawdź jutro po g. 7.00.

Katani1_0-1700411731088.png

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 22
  • 0

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

No właśnie mam takie przeczucia, ale też mówię cholera może gdzieś coś kliknąłem na jakiejś stronie? Chociaż to raczej nie możliwe + byłoby pewnie w "kwota ponad abonament", a nie w "raty za sprzęt". Pozostaje poczekać do jutra i zobaczyć czy się zmieni czy też będzie trzeba interweniować jak już będzie można się kontaktować  z Nimi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2825
  • 7075
  • 183

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Spoko, jutro będzie OK.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53340
  • 620

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

@trevorek  zawsze możesz jutro z rana ustalić wszystko z konsultantem na bezpłatnej infolinii.

Apka czasem pokazuje abstrakcyjne komunikaty


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Błąd. U mnie pokazało kwotę "zaległości" ponad 5.000 PLN. 🙂

 

Po kilku dniachh wszystko wróciło do normy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52689
  • 710

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

O pracach planowych jest informacja w poście:

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Prace-planowane-na-M%C3%B3j-Orange/m-p/375710#U37550...

Zawsze trzeba brać poprawkę, bo czasami pracę się przedłużają i konto Mój Orange jest dostępne później. 

Dane też powinny być aktualne po zakończeniu prac. W razie potrzeby wyjaśnienia, kontakt infolinia, czat.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Cześć @trevorek 

Obecnie trwają prace  planowe w Mój Orange na orange.pl oraz w aplikacji Mój Orange. Prace zakończą się jutro i powinno być ok. Jeśli nie to skontaktuj się z doradcą na Orange czacie lub na infolinii Orange *100 lub 510 100 100. 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

U mnie w ratach za sprzęt naliczone dodatkowe 20 zł. Niewiadomo za co.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 207
  • 2

Mój Orange. Nabite kwoty rat za sprzęt.

Ostatnie prace ładnie namieszały w MO, teraz mam widoczną prognozowaną kwotę większą o 113 zł za coś to nie istnieje w opłatach 😂

 

A  raty 36 miesięcy zrobiły się 72 miesiące

 

1700479316025 kopia.jpg