Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy / zmiana warunkow - zmiana prędkości i zwrot jednego dekodera

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Koniec umowy / zmiana warunkow - zmiana prędkości i zwrot jednego dekodera

Ktos sie orientuje jak to jest - obecnie mam internet 600/100 FB6 oraz 2 dekodery w tym jeden stream, chce zmienic na 300 oraz na jeden dekoder czy bede musial zdac FB6 oraz czy moge zostawic sobie ten dekoder stream czy zostawia mi ten zwykly? Ktos juz tak robil moze?

 

 

 

 

___________________

*Temat przeniosłem z działu "Telewizja" i doprecyzowałem nazwę - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13206
  • 54228
  • 637

Koniec umowy / zmiana warunkow - zmiana prędkości i zwrot jednego dekodera

@LARGO Tu akurat zasada jest prosta. Zwracasz ten, który w systemach Orange oznaczony jest jako dodatkowy - do multiroom-u. Jeśli wiesz który to, to ok. Jeśli nie wiesz, zapytaj na czacie. Modem zostaje bez zmian. Co ja bym zrobił, aby zostawić ten, który mnie interesuje? Załatwiłbym to w salonie. Tam możesz podpytać o możliwość roszady dekoderami...lub zamiany podstawowego na 4K Stream za dopłatą 5,99zł (ta opcja wydaje mi się jedynie możliwą)

.Warto i tak przejść się do salonu i zdać dekoder lub oba i wypożyczyć nowy 4KStream, bo na wszystkie podmiany i zwroty dostaniesz papier...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2425
  • 10058
  • 86

Koniec umowy / zmiana warunkow - zmiana prędkości i zwrot jednego dekodera

Hej @LARGO 

zerknij do tego tematu co był kiedyś na forum Nasz Orange w 2021r Zmiana prędkości w dół (światłowód)  przesyłam linka  https://nasz.orange.pl/t5/Zakup-nowej-oferty/Zmiana-pr%C4%99do%C5%9Bci-w-d%C3%B3%C5%82-%C5%9Bwiat%C5... 

@LARGOjakbyś chciał zmniejszyć prędkość internetu to musiałbyś podpisać umowę na czas określony i wtedy nie będzie naliczana opłata jednorazowa 110,90zł 🙂

@LARGOzerknij jeszcze do cennika  Pakietu usług Neostrada z Usługą TV i Telefonią Internetową https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/26344/39407e3f-0d28-4cfa-8d61-b7bef92ff10f.pdf Tam jest zawarty taki zapis: Inne opłaty Opłaty jednorazowe
1.
Zmiana Opcji Usługi na niższą opłata nie jest naliczana przy jednoczesnym przedłużeniu umowy na czas określony 110,90

@LARGOwidzę przy przedłużeniu pakietu Orange Love modem jest taki, jaki obecnie posiadasz, a przy dekoderze tez jest te sama informacja taki, jaki obecnie posiadasz. Przesyłam ci linka https://www.orange.pl/pakiety/dluzejzlove

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13206
  • 54228
  • 637

Koniec umowy / zmiana warunkow - zmiana prędkości i zwrot jednego dekodera

@LARGO Tu akurat zasada jest prosta. Zwracasz ten, który w systemach Orange oznaczony jest jako dodatkowy - do multiroom-u. Jeśli wiesz który to, to ok. Jeśli nie wiesz, zapytaj na czacie. Modem zostaje bez zmian. Co ja bym zrobił, aby zostawić ten, który mnie interesuje? Załatwiłbym to w salonie. Tam możesz podpytać o możliwość roszady dekoderami...lub zamiany podstawowego na 4K Stream za dopłatą 5,99zł (ta opcja wydaje mi się jedynie możliwą)

.Warto i tak przejść się do salonu i zdać dekoder lub oba i wypożyczyć nowy 4KStream, bo na wszystkie podmiany i zwroty dostaniesz papier...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Koniec umowy / zmiana warunkow - zmiana prędkości i zwrot jednego dekodera

@LARGO warto o to wszystko dopytać na infolinii lub w salonie, z perspektywy czasu i wiedzy na temat mojej umowy i moich znajomych oferta w umowie może być taka sama, a podejście do klienta inne (indywidualne) więc tym bardziej odsyłam do źródła (doradcy Orange).