Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

Kiedy uzgadniałem z gościem pakiet spytał czy chcę Netflix-nie chciałem.Zaczął zachwalać że 6m za free,mam czas do namysłu a jak nie aktywuję usługi to opłaty nie będą naliczane.Okres free minął,nie aktywowałem a opłaty przyszły.Wyczytałem w necie że w każdej chwili można zrezygnować z N w Orange,więc aktywowałem konto aby zaraz zrezygnować ale...klops,nie dałem rady.Prawdopodobnie te wszystkie gadki to ściemka.Proszę o poradę co można jeszcze w tej sytuacji zwojować bo mi gul mocno skacze ze złości.Z goy dzięki

 

 

 

 

_______________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem temat z działu "Telewizja" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22216
  • 182

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

@bartelini 

Jeśli więc masz w umowie taki zapis, to po pół roku już jedyne co możesz zrobić, to żałować że nie przeczytałeś umowy od razu. Jeszcze gdybyś nie aktywował usługi, to ewentualnie mógłbyś reklamować w BOK te opłaty, powołując się na rozmowę w czasie której ustaliliście warunki. Ale skoro aktywowałeś, to nawet na to nie możesz się powołać, więc umarł w butach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32358
  • 36372
  • 1368

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

A na koncie netflix nie masz opcji rozłączania z Orange?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22216
  • 182

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?


@bartelininapisał(-a)

...

Wyczytałem w necie że w każdej chwili można zrezygnować z N w Orange,więc aktywowałem konto [...] co można jeszcze w tej sytuacji zwojować

...


A co masz na Twojej umowie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13073
  • 53656
  • 625

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

@barteliniJak aktywowałeś konto? Z poziomu dekodera? Jeśli tak, to na koncie w zakładce "konto" można anulować abonament.

Jednak w pakiecie Orange Love z Netflix z tego co wiem, to nie można zrezygnować z samej usługi Netflix przed upływem okresu umownego dla pakietu. Warto to zweryfikować na infolinii konkretnie dla twojego przypadku umowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32358
  • 36372
  • 1368

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

Na dekoderze nie zawsze działa guzik. W przeglądarce na komputerze jest opcja anulacji na koncie netflix.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

Jeśli nie minęło 30 dni od zawarcia umowy na Orange Love z Netflix to możesz. Możesz to zgłosić tylko i wyłącznie telefonicznie na infolinii 510100100

Masz to w umowie

Arti_Kn_Pl_0-1703786499862.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22216
  • 182

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

@bartelini 

Jeśli więc masz w umowie taki zapis, to po pół roku już jedyne co możesz zrobić, to żałować że nie przeczytałeś umowy od razu. Jeszcze gdybyś nie aktywował usługi, to ewentualnie mógłbyś reklamować w BOK te opłaty, powołując się na rozmowę w czasie której ustaliliście warunki. Ale skoro aktywowałeś, to nawet na to nie możesz się powołać, więc umarł w butach.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

A ja wczoraj zacząłem żałować, że nie wziąłem tego "darmowego" Netflixa. Już mi przeszło. Jak widać warunki promocji się zmieniają, bo w aktualnej ofercie chyba można zrezygnować. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 446
  • 3838
  • 19

Jak zrezygnować z Netflixa, który mam w ramach Orange Love?

Z tego do numeru telefonu na pewno można.