Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer stacjonarny z PLFON do ORANGE LOVE


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak przenieść numer stacjonarny z PLFON do ORANGE LOVE

Dzień dobry!

Mam telefon stacjonarny pre paid od operatora PLFON. Jednak ostatnio nie korzystam z tego telefonu w związku z posiadaniem nielimitowanych połączeń komórkowych. Obecnie posiadam abonament Orange Love w ramach którego mam również telefon internetowy.

Chciałbym przenieść posiadany numer od operatora PLFON do ORANGE i zlikwidować konto u operatora PLFONE.

W związku z tym mam pytanie czy jest to możliwe i ile to kosztuje?.

Byłem w tej sprawie w salonie, ale tam chcieli to potraktować jako nową usługę która kosztuje na wstępie 60 zł.

4 ODPOW. 4

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Jak przenieść numer stacjonarny z PLFON do ORANGE LOVE

możesz ten numer przenieść i są dwa sposoby. docelowo i tak ma być to voip. te 60zł to aktywacja(?) i jest jednorazowa. dziś już płacisz za voip jakieś złotówki wiec po przeniesieniu to Cie już nic dodatkowo nie kosztuje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Jak przenieść numer stacjonarny z PLFON do ORANGE LOVE

Ale wiesz, że w Love stacjonarny ma płatne połączenia do komórkowych ? Ewentualnie można wykupić pakie chyba 3000 min za 20 zł.
Trzeba numer przenieść normalnie na analogową linię o ile są możliwości techniczne i potem dokonać zamiany numerów w Love. Obawiam się, że Salon mia rację.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Jak przenieść numer stacjonarny z PLFON do ORANGE LOVE

Mam wrazenie, ze salon cos zle zrozumial z tym prepaidem i pomyslal, ze to komorka. 
aktywacja POTSa, wymagana przy przeniesieniu do OL w technologii xDSL kosztuje 9,99 zl. Przy OL w swiatlowodzie mozna przeniesc bezposrednio na voip, bez dodatkowych kombinacji z analogiem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53650
  • 625

Jak przenieść numer stacjonarny z PLFON do ORANGE LOVE

@marcin0216  zmień salon i wyjaśnij co to jest za operator i gdzie chcesz przenieść nr. Już pisałem niedawno, że weryfikowałem i jest to możliwe jako np VoIP