Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny do domu i problem z 5G

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

Internet mobilny do domu i problem z 5G

Widząc jakie mam prędkości na telefonie używając oferty na kartę z zasięgiem 5G skusiłem się na Internet mobilny do domu również z 5G w ofercie, wczoraj dostaje od kuriera kartę sim, wsadzam do routera a zasięgu 5G brak.

 

Od razu zaznaczę posiadam router z 5G gdzie działa pasmo C i testowałem wcześniej na posiadającej wcześniej kasie sim i wszystko śmiga.

 

I tu moje pytanie od czego zależy czy mam 5G czy nie mam? Nie powinno być tak, że wsadzam kartę sim i działa? Sprawdzałem w ustawieniach i usługa 5G jest aktywna. Wkładałem kartę sim do smartfona z którego na co dzień korzystam i tam również nie łapie mi 5G chociaż na zwykłej karcie sim gdzie mam ofertę na kartę 5G łapie. O co tu chodzi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Internet mobilny do domu i problem z 5G

@Krzych29  zadzwoń do Orange czy masz 5G na karcie SIM włączone, masz usługę z 5G Pass wykupioną, bo inaczej sieć 5G na nadajniku ciebie nie zaloguje, będzie tylko LTE z agregacja pasm, niby szybko, ale dużo wolniej niż w 5G.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8162
  • 64

Internet mobilny do domu i problem z 5G

@Krzych29 Napisałbyś jaką ofertę wybrałeś? Na pewno ma 5G w standardzie?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Internet mobilny do domu i problem z 5G

@Krzych29  zadzwoń do Orange czy masz 5G na karcie SIM włączone, masz usługę z 5G Pass wykupioną, bo inaczej sieć 5G na nadajniku ciebie nie zaloguje, będzie tylko LTE z agregacja pasm, niby szybko, ale dużo wolniej niż w 5G.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Internet mobilny do domu i problem z 5G

@Krzych29Kupiłbym kartę za 5 zł. Włożył do routera. Uruchomił darmowy NL na 31 dni z 5G pass.

Mogą być wymagane restarty routera i sprawdzenie konfiguracji routera.

Korzystając z różnych porad=promocji to ze startówki wyciągniesz nawet z 1,5 TB przez 4 miesiące nic nie inwestując i nawet 5 zł może pozostanie na koncie. To wymaga dużej wiedzy i przewidywania możliwych promocji.

Takie testy trzeba było zrobić wcześniej.

Zgody wyrażamy jak skoczy się ważność NL i otrzymamy oprócz 200GB 3 miesiące 5G pass jak działa w routerze.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

Internet mobilny do domu i problem z 5G

Skorzystałem z czatu i pracownik zgłosił problem to techników. Po paru minutach dostałem sms, że 5G powinno już działać. Zrestartowalem router i dziala. Pewnie coś było wyłączone. Prędkośći na 5G jakies 600\70 mbps tyle mi wystarczy.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Internet mobilny do domu i problem z 5G

Więc tak jak pisałem 5G nie było włączone na tej karcie SIM z modemu.

Fajne że już ci działa 😃