Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny numer z Niemiec


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Dziwny numer z Niemiec

Witam,

Zauważyłem że ostatnio w bilingach mam połączenia od takiego numeru +491779999999983 nie mogę go nigdzie znaleźć w internecie a dzwoniąc na niego jest nieaktywny połączenia są o różnych dziwnych porach jak 5 rano i rozmowy trwają po 5-10 min  , może ktoś miał styczność z takim czymś lub wie o co chodzi , dodam że pracuje w Niemczech i dzwonię na niemieckie numery ale na pewno nie rozmawiałem z nikim z tego numeru .

Z góry dziękuję za pomoc 

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Dziwny numer z Niemiec

Cześć @Seed_ 

Jest to numer niemiecki. Tym numerem prawdopodobnie mogą  posługiwać się oszuści, którzy mogą wykradać dane osobowe. @Seed_ proponuję zablokować ten numer.

Podsyłam Ci linka  do tematu ze strony  Polityki Bezpieczeństwa Nieznany numer znów nęka Polaków. Tym razem z Niemiec https://www.politykabezpieczenstwa.pl/pl/a/nieznany-numer-znow-neka-polakow-tym-razem-z-niemiec 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53651
  • 625

Dziwny numer z Niemiec

@Seed_  pytanie o rozmowy. Jeśli ich nie odbierasz to jak dochodzą do skutku i są widoczne w bilingu? 

Zablokuj ten numer i nie będzie problemu. Zostanie dodany do listy numerów przez Ciebie ignorowanych i tyle. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22203
  • 182

Dziwny numer z Niemiec


@Seed_napisał(-a)

...

a dzwoniąc na niego jest nieaktywny

...


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale Ty naprawdę próbujesz dzwonić na ten numer? Po co? Prosisz się o kłopoty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22203
  • 182

Dziwny numer z Niemiec


@Seed_napisał(-a)

..

ostatnio w bilingach mam połączenia od takiego numeru +491779999999983

...


Ale na pewno chodzi o bilingi? Od operatora? Czy o historię połączeń w telefonie? Numer jest z całą pewnością  fałszywy: jest za długi. To że coś Ci się wyświetla na ekranie czy w historii połączeń jako numer dzwoniącego, niestety nie znaczy że wiadomo kto naprawdę dzwonił. Jedyne co wiadomo w  tym konkretnie przypadku, to że nie mógł to być ten numer, bo taki po prostu nie istnieje. Pisłeś że "rozmowa trwała 5 minut". Co miałeś na myśli? Jaka rozmowa? Rozmawiałeś z kimś dzwoniącym rzekomo z tego numeru? Najpierw zadajesz intrygujące pytanie, a potem znikasz, proszę napisz coś więcej.