Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 57
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Witam,

 

Przenoszę numer z T-Mobile do Orange. W T-Mobie był to mix na kartę, ale zdecydowałem się na abonament w Orange, dobrałem do tego telefon Samsung Galaxy S24 Ultra (Raty) oraz etui z dostawą do salonu. SMS-em dostałem hasło do otwarcia umowy oraz maila z informacją „Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane” wraz z dokumentacją i tutaj rodzi mi się pytania czy zamówienie już jest faktycznie zweryfikowane i telefon dotrze do salonu czy mogą to jeszcze anulować? Patrze w szczegóły zamówienia to ma status w trakcie realizacji. Pozdrawiam

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

28 ODPOW. 28

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

@V4RTOX możesz anulować te zamówienie, tylko się licz z tym, że potem trzeba trochę odczekać, aż nowe zamówienie da się złożyć i to nie ważne gdzie byś to chciał zrobić (salon/ sklep internetowy).

Tak na marginesie odbiór w salonie to najgorsza opcja, bywa że telefonu nie wydadzą... tylko nową umowę bez telefonu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 57
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Ja nie zamierzam anulować tylko czy Orange na tym etapie może anulować zamówienie 🙂 Zależy mi dość mocno na telefonie więc kicha niezła by była. Na jakiej zasadzie też nie wydadzą telefonu skoro w zamówieniu jest?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52689
  • 710

Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane

@V4RTOX odbiór urządzenia w salonie często odbywa się z problemami, dlatego tak napisał @IreneuszCD. Ja w salonie też miałem problem z odbiorem urządzeń. Mam nadzieję, że Ciebie nie będzie to dotyczyło. Postępuj zgodnie z otrzymanymi informacjami i mam nadzieję, że urządzenie bez problemu odbierzesz w salonie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

@V4RTOX do póki nie ma do odbioru, to mogą odrzucić. Co do telefonu z odbiorem w salonie, partnerski salon różnie to realizuje i bywa że taki telefon da komuś znajomemu, tobie wcisną samą umowę, były takie tematy na forum. Ja preferuję kuriera i wtedy na 100% bez problemów, ale każdy robi jak uważa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53340
  • 620

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

@V4RTOX  nikt nie anuluje i wydadzą zgodnie z zamówieniem 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

@V4RTOX , wszystko zostanie zmienione po weekendzie. Czyli status zmieniony zostanie w Poniedziałek.

 

Jedyny powód anulowania zamówienia jest brak weryfikacji płatniczej. Czyli jeśli masz opłacane FV i nie zalegasz z płatnościami, będzie pozytywna. 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 57
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Mogę wtedy odmówić umowy i naciskać na wydanie umowy wraz z telefonem? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52689
  • 710

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

@V4RTOX poczekaj na rozwój sytuacji. Jak dostaniesz powiadomienie o możliwości odbioru, to udaj się do salonu i niech cię nie zbywają późniejszym dostarczeniem urządzenia, tylko masz wyjść z salonu z urządzeniem. Jak będą zbywali, nie daj się.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 57
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Pozostaje, uzbroić się w cierpliwość i liczyć na pozytywne zakończenie 

 

Akurat w takich sprawach sytuację stawiam twardo i krótko także ze spławieniem będzie ciężko, dzięki wielkie za informacje 🙂

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał