Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@montecalvo jeżeli chcesz mieć nr w abonamencie to nie ma problemu aby odłączyć nr od lova. Trzeba podpisać umowę na plan komórkowy np standardowy. Jeżeli na infolinii ktoś twierdzi ze jest inaczej to po prostu nie zna się. Nie ma możliwości przejścia na kartę. W takim przypadku najlepiej nr przenieść do innego operatora.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Udało się!

Dzisiaj po zadzwonieniu na infolinię zaczęłam rozmowę od tego, że słyszałam, że już można rozpakietować. Pan potwierdził. Na telefon kom przedłużyłam umowę tak jak chciałam, a nieużywany internet rozwiążę z datą końca umowy.

 

Happy ending 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


@anies_zgnapisał(-a)

Ja złożyłam wniosek o przeniesienie nr telefonu na kartę u konkurencji i już mam potwierdzenie, że z końcem umowy nr telefonu zostanie przeniesiony, a co do internetu to składam normalnie wypowiedzenie. Później jeśli dostane dobra ofertę zamierzam z tym nr telefonu wrócić znowu do Orange. Tak mi doradzili w salonie i jak widać się udało.


Chciałbym podpytać jak w Pani to wszystko przybiegło, bo przeczytałem już kilka wątków o tym jak podzielić Love i było napisano:

 

1) Jeżeli przenosisz nr telefonu jaki jest w zestawie Love, to cały pakiet usług jest zamykany automatycznie i nie jest potrzebne wypowiedzenie.

 

2) Jeżeli składasz wypowiedzenie to wszystkie usługi LOVE są zamykane i czy niema ryzyka że inny operator po prostu nie zdążę przenieść nr telefonu, co będę skutkowało jego wyłączeniem.

 

Dziękuje bardzo za odpowiedź. 


 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

w pierwszej kolejności złożyłam wniosek o przeniesienie numeru do konkurencji z zaznaczeniem, że przeniesienie ma być na koniec umowy. Po kilku godzinach dostałam informacje, że z dniem zakończenia umowy numer zostanie przeniesiony. Następnie złożyłam wypowiedzenie na internet i już się ze mną w tym temacie kontaktowali i poinformowali, że przyjęli do realizacji. Powiedzieli również, że teraz nie ma już problemów z rozpakietowaniem Orange Love i można to zrobić bez kombinacji.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Dziękuje za odpowiedź.

 

1) Za ile dni do końca Lova trzeba pójść do Orange żeby go rozpakietować (za 30 dni do końca umowy czy można wcześniej)?

 

2) Przenoszą nr na kartę czy inny abonament?

 

3) Czy prawda że w konkurencji można za 6 miesięcy do końca umowy złożyć dyspozycje o przeniesienie nr.  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

niestety na te pytania już nie potrafię odpowiedzieć, bo korzystałam z innej formy uwolnienia numeru. Dyspozycje o przeniesieniu składałam ok 1,5 miesiąca przed końcem umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

1. Najlepiej na miesiąc przed końcem umowy

2. Rozpakietowanie mozliwe tylko na abonament - czyli trzeba podpisać umowę na 2 lata w  wybranym abo.

3. Tak dyspozycje przeniesienia numeru możesz złożyć na 6 mc przed końcem umowy. Przeniesienie nastąpi na koniec umowy, o ile taka a nie inna dyspozycja została złożona.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Dziękuje.

 

Jeżeli przenosisz nr telefonu jaki jest w zestawie Love, to cały pakiet usług jest zamykany automatycznie i nie jest potrzebne wypowiedzenie, czy jednak muszę też go złożyć? 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


@Sviatnapisał(-a)

Dziękuje.

 

Jeżeli przenosisz nr telefonu jaki jest w zestawie Love, to cały pakiet usług jest zamykany automatycznie i nie jest potrzebne wypowiedzenie, czy jednak muszę też go złożyć? 


Nic nie musisz robić. Jeżeli złożysz wniosek o przeniesienie numeru lub jego przedłużenie w planie komórkowym to z automatu pozostałe składowe pakietu zostaną odłączone.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

A czy umowę można przedłużyć na telefon i internet (rezygnując z tv i stacjonarki) czy tylko na telefon?