Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chcę uruchomić pakiet 20 GB internetu oraz 250 GB w chmurze. Paczki te są w Mój Orange.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Chcę uruchomić pakiet 20 GB internetu oraz 250 GB w chmurze. Paczki te są w Mój Orange.

Dzień dobry. W aplikacji Orange widnieje u mnie usługa, której nie może mi włączyć infolinia. Jest to oferta na pakiet 20 GB internetu oraz przestrzeń 250 GB w chmurze za 6,15 zł miesięcznie. Potrzebuję właśnie takiej dokładnie opcji, więc proszę włączyć tą usługę dla numeru XXXXXXXXX. W załączniku zrzuty ekranu z aplikacji.

Screenshot_2024-02-29-14-34-05-036_pl.orange.mojeorange.jpg

Screenshot_2024-02-29-14-37-00-226_pl.orange.mojeorange.jpg

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu, edytowałem treść, przeniosłem z działu "Inna oferta" - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53625
  • 624

Chcę uruchomić pakiet 20 GB internetu oraz 250 GB w chmurze. Paczki te są w Mój Orange.

@SlavWZ tego co wiem, to są paczki dla klientów firmowych. Jeśli są wyszarzone, może dla twojego planu firmowego są niedostępne? Zweryfikuj na infolinii Biznes czy masz opiekuna i z nim to załatwisz


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22185
  • 182

Chcę uruchomić pakiet 20 GB internetu oraz 250 GB w chmurze. Paczki te są w Mój Orange.


@SlavWnapisał(-a)

...

więc proszę włączyć tą usługę dla numeru XXXXXXXXX.

...


Ale rozumiesz, że trafiłeś na forum samopomocowe klientów, a nie na biuro obsługi klienta? Nic ci tu nie możemy włączyć, niezależnie od tego jak bardzo chcielibyśmy pomóc.

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36311
  • 1367

Chcę uruchomić pakiet 20 GB internetu oraz 250 GB w chmurze. Paczki te są w Mój Orange.

W ofercie dla firm niektóre usługi są addytywne lub możliwe do aktywacji na start umowy/aneksu.

Na forum możemy poradzić co najwyżej opcję aktywacji. Podaj ofertę jaką masz? czy numer jest na Twoją firmę? czy to jakaś oferta korporacyjna?