Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja prepaid poprzez Moje ID 2023

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Rejestracja prepaid poprzez Moje ID 2023

Czy coś wiadomo jeśli chodzi o rejestrację prepaid poprzez Mojeid bo w 2022 pisaliście że 

Weryfikujemy teraz pod kątem projektów na 2023 rok?

 https://nasz.orange.pl/t5/AMA-aplikacja-M%C3%B3j-Orange-3/Rejestracja-Prepaid-przez-MojeID/m-p/31855... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Rejestracja prepaid poprzez Moje ID 2023

Prace w trakcie, ale pilotuje to inny zespół wdrożeniowy więc nie potrafię na ten moment przytoczyć planowanej daty wdrożenia. W czerwcy wdrożyliśmy Fotorejestrację, a w sierpniu kolejny kanał rejestracji Przez Twój Bank czyli potwierdzenie tożsamości poprzez logowanie do serwisu bankowego. Aby zarejestrować numer należy na stronie www.zarejestrujnumer.pl wybrać metodę „Przez Twój bank” a następnie rozpocząć proces poprzez wpisanie danych do formularza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Rejestracja prepaid poprzez Moje ID 2023

Prace w trakcie, ale pilotuje to inny zespół wdrożeniowy więc nie potrafię na ten moment przytoczyć planowanej daty wdrożenia. W czerwcy wdrożyliśmy Fotorejestrację, a w sierpniu kolejny kanał rejestracji Przez Twój Bank czyli potwierdzenie tożsamości poprzez logowanie do serwisu bankowego. Aby zarejestrować numer należy na stronie www.zarejestrujnumer.pl wybrać metodę „Przez Twój bank” a następnie rozpocząć proces poprzez wpisanie danych do formularza.