Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Tak jak powyżej, jestem ciekaw czy komukolwiek to się udało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Do złożenia zamówienia wymagane jest posiadanie konta, natomiast do jego założenia wymagana jest dodatkowa weryfikacja poprzez czat. Tylko, że żaden z doradców na czacie (a przynajmniej dwóch na których trafiłem) nie ma pojęcia o co z tym chodzi i odsyła do zamawiania poprzez infolinię Emotikon: Obojętny

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Powinna być opcja założenia nowego konta. Spróbuj od nowa w trybie incognito.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Próbowałem, jest to samo czyli rejestracja kończy się koniecznością przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Kilka dni temu był temat do założenia konta, żeby porozmawiać z konsultantem na czacie. Postanowiłem przetestować zakładanie konta.

 

Próba pierwsza:

Nowy adres e-mail, rejestracja, i konieczność podania PESEL. Koniec rejestracji, konto nie założone. Dodatkowa weryfikacja.

 

Próba druga:

Kilka dni później. Nowy adres e-mail, rejestracja, podanie hasła, konto założone. Pesel nie potrzebny. Dodatkowa weryfikacja nie potrzebna. Czat uruchomiony. Można podpinać numer i zostać nowym klientem Orange.

 

Nie wiem od czego to zależy, ale są momenty, że konto zakłada się bez problemów, a raz są takie kłopoty, że nie można przejść weryfikacji.

 

Zamówienia najczęściej składałem przez infolinię, uprzednio przeglądając ofertę na stronie orange.pl

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Ekran który pokazywałaś w innym wątku sugeruje że masz aktywną usługę w Orange. Nie masz jakieś starego prepaida na siebie? Doradca po uruchomieniu czata nie zawsze ma info co robiłeś wcześniej. Warto poprosić wtedy o migrację do nowego mój Orange.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Można jeszcze sprawdzić możliwość odzyskiwania hasła, jeśli nawet przez przypadek zostało założone konto, a nie pamięta się o tym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


@Piotrekk85napisał(-a)
Ekran który pokazywałaś w innym wątku sugeruje że masz aktywną usługę w Orange. Nie masz jakieś starego prepaida na siebie? Doradca po uruchomieniu czata nie zawsze ma info co robiłeś wcześniej. Warto poprosić wtedy o migrację do nowego mój Orange.

Miałem prepaida, ale z 10 lat przed wprowadzeniem obowiązkowej rejestracji. Nic poza tym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


@ketrasaArturnapisał(-a)

Można jeszcze sprawdzić możliwość odzyskiwania hasła, jeśli nawet przez przypadek zostało założone konto, a nie pamięta się o tym.



Pod tym adresem e-mail nie ma konta w Mój Orange.
Wprowadź poprawny adres lub zarejestruj konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

A może nadal aktywny? 😉

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


@voidnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

Można jeszcze sprawdzić możliwość odzyskiwania hasła, jeśli nawet przez przypadek zostało założone konto, a nie pamięta się o tym.



Pod tym adresem e-mail nie ma konta w Mój Orange.
Wprowadź poprawny adres lub zarejestruj konto.


Też dostałem taki komunikat po wprowadzeniu e-maila, którego użyłem do testów. Po ponownym rejestrowaniu innego nowego e-maila, którego nigdy wcześnie nie użyłem i wprowadzeniu PESEL, dostałem komunikat, że konto już istnieje.

Proponuję więc zadzwonić do BOK: 510 100 100 i po podaniu PESEL-u sprawdzić, jakie dane istnieją w systemie Orange. Poprosić wtedy o wpisanie poprawnego e-maila i ewentualny reset hasła.