Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  to jest ta sama półka cenowa, trudno to porównać online, obadaj oba w sklepie, jak bym jednak celował w Motorole, moim zdaniem mniej awaryjne i oprogramowanie stabilniejsze, coś tam na aparat w Xiaomi Redmi Note 7 narzekają, jak fotki też ważne to Motorola, tak na koniec pooglądaj w sklepie te fony i może inne z tego pułapu cenowego, bo może inny bardziej ci spasuje, nie będę cię przekonywał więc do któreś marki telefonów, na spokojnie to obadaj 😉

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  jak mniemam kupujesz Xiaomi RN7, jak kupisz to napisz jakie wrażenia, mi podoba się nowy Xiaomi Mi 9T, zdjęcia robi świetne 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

  Apage satanas!  

       Nie kuś!  😄

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Jak masz trochę wolnego grosza, to warto się zastanowić nad Mi 9T, zjada RN7 na deser 😉

@Jozefg  oglądałeś Xiaomi Mi 9T?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Dobra - telefon kupiony ,

  Wczoraj rano przypadkiem  trafiłem na stronie Mediamarkt na jakąś promocję która trwała ~2 godziny , a że obniżka była dość spora  to kupiłem  :

XIAOMI Redmi Note 7 4/64GB Kosmiczna czerń   

     czekam na przesyłkę.

 

  ł
   
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  telefon już pewnie masz, napisz jakie wrażenia, może jakieś zdjęcie wrzuć z niego 😉

Ja korzystając z promocji szkolnej i upustu nabyłem Motorole One 4/64GB (550zł).


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Godzinę temu wyjąłem z paczkomatu. ze stolicy 5 dni jechał

Ładnie wygląda, pomimo gabarytów -  6,3" - dobrze w ręku leży

Włączyłem, ładowanie, teraz się aktualizuje.

Oczywiście musiałem zarejestrować się na stronie żeby pobrać polską instrukcję.

  Teraz muszę zapoznać się z nim a to potrwa pewnie kilka dni.

Na początek najchętniej bym tą nakładkę MIUI wyłączył żeby został czysty Android

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

@Jozefg  jakby co śmiało pytaj, mam Xiaomi z MIUI (Redmi Note 6 pro) to pomogę 😉

Na FB jest grupa "Xiaomi lepsze" warto dołączyć i pytać czy tylko czytać, tam więcej niż z instrukcji obsługi się dowiesz, a tą też warto przeczytać 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?

Grupy do wysyłania SMS rozszyfrowałem...   😄 

  I pierwsze zaskoczenie:  Wtyczka do ładowarki nie pasuje od niczego, musi być oryginał!

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 7 - co to za telefon?


@Jozefgnapisał(-a)

Grupy do wysyłania SMS rozszyfrowałem...   😄 

  I pierwsze zaskoczenie:  Wtyczka do ładowarki nie pasuje od niczego, musi być oryginał!


Ładowarka niech zgadnę nie ładuje w trybie przyspieszonym 😉

Sporo tam ekstra dodatków od Xiaomi, niektóre fajnie, jak rozszyfrujesz co do czego, to pokochasz MIUI.

Ja tam się cieszę z czystego Androida w Motoroli, telefon prawie goły, bez aplikacji do muzyki czy filmów, trzeba zainstalować sporo ze sklepu Google Play, szkoda że pada bo bym fotki z niej dał.

2019-08-21-177.jpg