Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

Temat przeniesiony z działu Telefony i modemy, oraz ustawione odpowiednie etykiety - Moderator Wojciech.

 

Witam, powiedzcie (podajcie model i cenę telefonu) który telefon się opłaca kupić w ORANGE LOVE w stosunku do ceny na wolnym rynku (podajcie sklep i cenę w markecie)

Ja zacznę 😉

 

Samsung S8 - Orange love 2208 zł / MediaMarkt 1899zł    NIE OPŁACA SIĘ W ORANGE LOVE !

10 ODPOW. 10

Pracuję w Orange
  • 5
  • 2
  • 0

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

HTC U11 - 1151,87 w Love, w marketach +/- 1700


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??


@barteek_93napisał(-a)

HTC U11 - 1151,87 w Love, w marketach +/- 1700


U11 w Orange ma Andka 7, a w marketach ma Andka 8 lub 9. To już było na tym Forum.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

@Ytek- nosić w kieszeni 1899 zł Emotikon: Zaskoczony też się raczej nie opłaca - tak ja myślę, przecież telefon służy najczęściej do dzwonienia wg mnie.

Z szacunkiem 🙂


Pracuję w Orange
  • 5
  • 2
  • 0

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

Długo szukać nie musiałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/htc-u11-czarny.bhtml?gclid=Cj0KCQiApbzhBRDKARIsAIvZue9tGq158PuEty5UXJCVJccqQ3a080swTtBULOPsZ5ne1tp6fuCHkL0aAkKpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

oczywiście android 7 nougat


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

Zależy jakie urządzenia, znajdą się na Orange.pl tańsze, a niektóre będą droższe niż na wolnym rynku. Ale prawda jest taka, że ceny trochę stoją w miejscu na Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??


@wscieklaewka napisała:

@Ytek- nosić w kieszeni 1899 zł Emotikon: Zaskoczony też się raczej nie opłaca - tak ja myślę, przecież telefon służy najczęściej do dzwonienia wg mnie.

Z szacunkiem 🙂


Hej, @wscieklaewka, nie chciałbym Cię odzierać z wyobrażeń 😉 o tym, czym jest współczesna słuchawka... Ale z własnego doświadczenia mogę dodać, że w jakichś 25% służy mi ona do dzwonienia 😄

Reszta to np.:

  • czytanie gazety (w wersji elektronicznej)
  • oglądanie seriali, filmów, YouTuba
  • obsługa poczty e-mail
  • obsługa płatności za wszelakie usługi
  • nawigacja samochodowa
  • itp. itd... 😉

Także... Nie dziwię się, że są i tacy, którzy naszą w kieszeniach "5000". Choć - przyznam, nie przeczę 😉 - za tą kieszeń łapałbym dość często i trzymał dość mocno... W obawie o te trzy zera na końcu :DEmotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

Oj tak, Android to nie jest system do obsługi telefonu tylko do komputerka mobilnego (albo telewizora 😉 ).

Ja to się tylko dziwię, jak te ludziska dają rade w kieszeni pomieścić te prawie 6 cali... Koleżanka z pracy ma takie 2, no ale ma też torebkę 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??

He, he @Wiktor

Ja mam te wszystkie wynalazki w telefonie za 300 albo i może 299,99 zł. Emotikon: Język Byłam teraz w sklepie i zamiast  pieniędzy  podałam ekspedientce mojego LG - ka Emotikon: zakłopotany, przez pomyłkę oczywista oczywistość 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Który telefon się opłaca kupić na raty w orange LOVE ??


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Ytek- nosić w kieszeni 1899 zł Emotikon: Zaskoczony też się raczej nie opłaca - tak ja myślę, przecież telefon służy najczęściej do dzwonienia wg mnie.

Z szacunkiem 🙂


@wscieklaewka, zapomniałaś o "szczególiku" Emotikon: Język

torebka.PNG

...więc prawie na to samo wychodzi Emotikon: Bardzo szczęśliwy