Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

przedłuzenie postpaid

Czy w obecnie zawieranych umowach nie ma już klauzuli o automatycznym przedłużaniu umowy na kolejne 6 miesięcy na dotychczasowych warunkach?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przedłuzenie postpaid

Na mobile są zapisy te co zawsze. Umowa przechodzi na czas nieokreślony z tą samą ceną. Chyba, że dostałeś jakieś indywidualne rabaty na czas określony.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

przedłuzenie postpaid

2 lata temu tez za bardzo nie chcieli dawac rabatów ale sie jakos udalo. szkoda ze nie zapisalem nr ktory do mnie dzwonil i zaproponowal warunki. potem dorwałem mejla do konsultantki ktora robila przedluzenie ale cisza.
nie chcialbym rezygnowac z abo w orange ale w obecnejj sytuacji trzeba sie rozgladac za czyms innym, niestety.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

przedłuzenie postpaid

Nawet jakbyś miał zapisany numer to i tak by Ci to nie pomogło, bo tego typu Call Center wychodzące nie mają w większości przypadków odbierania połączeń (usłyszysz 'nie ma takiego numeru', albo sygnał zajętości). Tak jak pisali inni powyżej, czasy rabatów i abonamentów ze wszystkim nolimit za 25 zł minęły.
Orange obecnie prowadzi politykę cenową 'więcej za więcej', zresztą u konkurencji wygląda to bardzo podobnie.
Alternatywą jest zawsze przejście np. na Orange Flex.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

przedłuzenie postpaid

Muszę chwilę poczekać bo salony mają mieć kupony rabatowe -10zl na abo tylko nie wiem dla jakiej usługi haha.