Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 9
  • 0

oferta konwergentna Orange - niezła łamigłówka

Znajomym jest potrzebny, mnie nie 🙂 Ja od Orange mam tylko Internet, za to szybki jak błyskawica. Znajomi muszą mieć stacjonarkę, prowadzą pracę naukową, w trybie SOHO (small office, home office) i po prostu nr stacjonarny na miejscu musi być. To chyba dziś dość nieliczny przypadek gdy ktoś chce/musi mieć w domu telefon stacjonarny. Właściwie teraz chwilę się zastanowiłem i poza nimi i moją mamą nie znam nikogo w Polsce kto miałby taki telefon w domu. reszta ma wyłącznie komórki. Znak czasu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta konwergentna Orange - niezła łamigłówka

A to na pewno potrzebna im oferta indywidualna? czy tv jest potrzebne?

Bez tv chyba lepiej wybrać wersję ciut droższą dla firm. W wersji dla firm jest usługa Extra Strefa Firmowa gdzie można mieć stacjonarny i komórkę na jednej karcie sim bez żadnej aplikacji. Przydatnie to działa, choć nie wiem czy ze wszystkim nowymi planami dla firm to współgra.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 9
  • 0

oferta konwergentna Orange - niezła łamigłówka

Zapytam się znajomych, ale telewizja musi być. Niestety w grę nie wchodzi telewizja naziemna, pomimo że nadajnik na Piątkowie widać jak na dłoni, bo jest niecałe dwa kilometry od domu. Tu niestety widać jak na dłoni jak słabym pomysłem była decyzja że w Polsce doświetlenia są robione na tych samych kanałach co główny nadajnik (emisja synchroniczna), w wyniku czego nadajnik w Śremie (odległość ok. 50 km) i Piątkowie (ok. 2 km)  mają różne opóźnienia i co powoduje zrywanie sygnału. To z kolei przerabiałem na forum.emitel.pl i forum.radiopolska.pl - najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest platforma satelitarna lub IPTV. Naziemne wymaga to porządnego zestawu anten kierunkowych na budynku znajomych trudnych do zrealizowania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta konwergentna Orange - niezła łamigłówka

Oferta z tv na firmę średnio będzie się opłacać.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 9
  • 0

oferta konwergentna Orange - niezła łamigłówka

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Jutro idę ze znajomą do salonu Orange (zdaje się że przy hotelu Mercure, ew. w Galerii Pestka w Poznaniu), oby udało się trafić na sensownego pracownika, bo z tymi bywa różnie (nie tylko w Orange).

 

Zaraz dam "łapki w górę". Pozdrawiam serdecznie uczestników wątku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta konwergentna Orange - niezła łamigłówka

Daj znać na co się znajoma zdecydowała i za ile łącznie 🙂