Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@WaMaRja nie korzystam z VoLTE i VoWiFi, ba na Xiaomi Mi9 to działa w Orange bez brandu, ale na prepaid się wyłącza, niedopracowany soft, albo coś po stronie Orange nie tak, pozostaje telefon z listy wspieranych w Orange vs VoLTE i VoWiFi, inna sprawa to nowy telefon, bo 3 latki raczej się nie doczekają na poprawki softu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Zaryzykuję i dam do wgrania brand Orange zlecę z tych serwisie sprawdzonych i się okaże. 

 

Bo takie dłubanie że bez tez może i nie. A może brand.

 

Każdy model inaczej reaguję. 

 

Ale dzięki za porady:) 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 68
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Irytujące jest, że brandowanie Androida podobnie jak simlock to już archaizmy poprzedniej epoki GSM. Orange wprowadzając hucznie eSIM coś powinien o tym wiedzieć 😉

 

Sony Xperia XZ3 jest raptem rocznym modelem. To, że w Play usługi VoLTE oraz WiFi Calling na niebrandowanym XZ3 działa bez problemów a w Orange jedynie na sofcie brandowanym Orange, nie najlepiej świadczy o drugim operatorze i jego inżynierach.

 

Niemniej liczę jeszcze, że przynajmniej w przypadku niebrendowanej Sony Xperia XZ3 z natywnym i "czystym" Android 9, jeszcze inżynierowie od Orange odblokują w/w usługi. W końcu to japoński producent a nie chiński xiaomi 🙂 Może trzeba jedynie tylko mocniej lobbować aby komuś decydujacemu w Orange się po prostu chciało. 

 

Rozwiązania problemu przez ściągnie ze bliżej niezaufanych forów firmware'u Orange i narażenie się na wgranie razem z nim jakiegoś trojana, uważam za mało poważne zalecenie od ludzi Orange. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@WaMaRto prawda, brandowanie byłoby dobre gdyby nie okrajało smartfona z funkcji. Przykład sprzed miesiąca: na samsunga wyszła aktualizacja z brandem orange, która zabrała wideo-rozmowy podczas gdy aktualizacja samsungowa dalej zawiera wideo-rozmowy. Dziwne, że Operator okraja smartfona z funkcji, które dalej świadczy i na nich zarabia.

Anonim

Nie dotyczy

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@WaMaR  Sony to już nie japońska firma, dawno już było przejęcie przez chińczyków, co do wsparcia usług, jak producentowi nie zależy to i szczere chęci Orange nie wystarczą, porzucił bym Sony i kupił fona innej marki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 68
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@Anonim skąd Ty takie rewelacje wymyśliasz "Sony to już nie japońska firma".

He, he, he.... 🙂 ale rozumiem przecież masz chińskie Xiaomi, które wybiło się na kopiowaniu Apple i trzeba się jakoś dowartościować 🙂 

 

Akurat co do usługi VoLTE oraz WiFi calling to w modelu Sony Xperia XZ3 zależy tylko od Orange, czy łaskawie udostępni na niebrandowanym oprogramowaniu. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Przeszedłem prawie wszystkie serwisy-naprawa tel itp..nikt nie wgrywa sof brand do telefonów słabo bo w Orange z zasięgiem u mnie też słabo choć spodziewałem się wysokich kresek full zasięgu w domu a tu play bardzo do przodu technicznie w zasięgu bo ma full i w wifi calling bo nie wybrzydzają jak Orange, a z Orange zawsze mam 2-3 kreski dlatego wifi calling jest mi potrzebny. 

 

A nikt się tym nie zajmuję u mnie bu wificalling zadziałał na lg g6

 

 

Emotikon: SmutnyDlaczego po wsunięciu karty flex nie ma ikony na telefonie "sim" lub pod nazwa "narzędzie sim"? każdy tak ma gdy ma sim w telefonie to pojawia się karta ikona sim a u ,mnie jej brak i brak ikony logo Orange w górnym lewym rogu?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Czy jak znalazłem na allegro ten tel lg g6 i sprzedający odpowiedział że był kupowany w Orange to czy już fabrycznie będzie miał ten soft pod wifi calling lub i też VoLTE?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

@scanx o ile ten telefon wspiera wifi calling i VoLTE to w Orange to tak. Chyba ze trzeba go bedzie zaktualizowac😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Brak Wifi Calling Lg6 i nie tylko.

Mam ten tel ale z play i te usługi tu działają a jeśli sprzedający ma swój telefon i z orange to chyba na 100% pobrał oprogramowanie do tych usług???, chyba wysyłane były automatycznie czy tu trzeba było jakiegoś smsa wysyłać by wifi calling działał?