Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 1692
  • 1630
  • 96

Pakiet Start+ na IPTV

@fHe9z3p a ja mam inne doświadczenia. Gdy modem nie złapie jeszcze sesji PPPoE, to TV rusza. Pojawia się przed internetem.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV

@BORAXnapisał(-a)

Gdy modem nie złapie jeszcze sesji PPPoE, to TV rusza. 

A jakiego masz FunBoxa?
Bo ja mam FunBoxa 2.0
Kiedyś jak miałam FunBoxa 1.0 tego stojącego to też telewizja działała bez zalogowania do neostrady, a od wymiany na FunBoxa 2.0 muszę czekać aż zaloguje się do neostrady.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1692
  • 1630
  • 96

Pakiet Start+ na IPTV

[ Edytowane ]

@fHe9z3p Ja akurat nie mam usługi TV, ale zaobserwowałem to na conajmniej kilku Funboxach 2.0(do miedzi i światła), na Funboxach 3.0 również. TV zaczyna działać szybciej niż internet, a na Funboxie mryga czerwona dioda @(sesji PPPoE).

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 74
  • 46
  • 7

Pakiet Start+ na IPTV

Pakiet Extra+ jest dostępny zarówno w telewizji IPTV jak i DTH, jest to bogatszy odpowiednik pakietu bogateego. Być może trafiłeś na kogoś mało ogarniętego albo kogoś kto zlał temat bo mu extra+ nie zalicza celu czy premii. Zajdź do pierwszego lepszego salonu i zapytaj o pakiet Extra+ to Ci jeszcze podziękują, bo zaliczy im to sprzedaż. Extra+ kosztuje 29,99 zł.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 74
  • 46
  • 7

Pakiet Start+ na IPTV

Ogólnie pakiet start+ robił szał w okresie listopad-grudzień można go było dostać na rok w prezencie, teraz nikt go nie chce wypisywać bo nikomu to nie zalicza sprzedaży, ale extra+ w salonie dostaniesz od ręki.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV

Szkoda że nie chcą dawać też Comfort+

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 887
  • 651
  • 75

Pakiet Start+ na IPTV

Kanały z comfort + w dużej części pokrywały z pakietem optymalnym, który jest w standardzie, więc nie miał sensu bytu.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 137
  • 53
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV

Ale np. jakby ktoś chciał TVP HD, to wolałby comfort+ niż extra+
Bo dopłacanie 30zł dla samego TVP HD jest bez sensu, a comfort+ to chyba byłaby dopłata 20zł i przy tym zyskałby też np. nicktoons

0 Lubię to
Odpowiedz