Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

@akira77 a Ty jak tam, nie masz problemów z prędkością 900Mb/s?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Najmniejszych. Ważne jest też to, że można zmieniać prędkość w czasie trwania umowy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@akira77  A masz zawsze pełne 900Mb/s np na speedteście czy są spadki? I jak z prędkościami z różnych serwisów, cokolwiek tam pobierasz sobie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

@akira77  A masz zawsze pełne 900Mb/s np na speedteście czy są spadki? I jak z prędkościami z różnych serwisów, cokolwiek tam pobierasz sobie?


@Banan9 W speedtestach zdarzają się spadki ale nieczęsto. Przy pobieraniu ze Steam średnio 60MB/s czyli jakieś 480Mbit/s. Youtube, Netflix i cotamjeszczebyniebyło streamowane chodzi mega płynnie w najwyższej rozdzielczości 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

Ciekawe @Banan9 jakie będą Twoje odczucia po przejściu do T-Mobile... Myślę że pozytywne bo korzystam w jednym miejscu z tej sieci i bardzo sobie chwalę ale nie gram więc nie mam do końca porównania...mam nadzieję że podzielisz się tym wszystkim na forum 🙂 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Widzieliście, że od wczoraj w t-mobile zamiast 100 Mb/s pojawiło się 300, a zamiast 300 jest 600? Czy może już było 😕


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Faktycznie pojawiły się takie opcje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Zaktualizowano umowę o BSA do nowych prędko hurcie. Na dniach BSA w TM będzie też w domach jednorodzinnych powstałych z POPC 2 robionego przez Orange. Co do popc1 i inne inwestycje to nie mam info.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Mnie też interesuje czy będą otwarte porty do gier P2P 😉 Bo jak nie to kiepsko...

 

Co do prędkości to nieźle zostałem strollowany. Podpisałem umowę na 300Mb/s za 69zł a teraz weszło 600 za tę cenę 😄 Ciekawe czy będzie można zwiększyć prędkość podczas trwania umowy...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Pójdź do salonu i umowę zmień, jeszcze masz czas. A tak przy okazji, to chyba upload podnieśli. W opcji 900Mb/s było 100Mb/s, teraz piszą, że do 300Mb/s. Piszą też, że gry bez lagów i opóźnień 🙂