Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

A wypełniałeś deklarację "wywiad hurtowy" w nagłówku?
Bo rozumiem, że nie chcesz drugiej instalacji mieć w domu czy może chcesz?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85  Nic takiego nie wypełniałem. Jak przyjdą technicy to na miejscu się dowiem wszystkiego, bo pomimo że opisałem sytuację babce w salonie o tym że przewiert mam i światłowód (od Orange oczywiście) w mieszkaniu położony to nie wiem czy ona do końca ogarniała o czym nawijam, bo tylko pokiwała głową że rozumie... 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Technik musi mieć to w zleceniu. A jak to będzie na istniejącej instalacji, to nie może być na niej usługi Orange. Podejrzewam, że w ciągu kilku dni będą dzwonić do Ciebie z TM.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 zdaj na święta relację z pingów w szczególności cloudflare (1.1.1.1) i jakieś apexy czy w co tam grywasz 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Asdf  Spoko, tylko ja jestem z woj. łódzkiego, nie z Warszawy ani innego dużego miasta, więc pewnie u mnie pingi nie będą jakieś wyborne, ale mam nadzieję że wystarczająco dobre i stabilne by pograć w spokoju 😉

 

Tak czy tak chętnie podzielę się wynikami jak to u mnie wygląda.

 

Swoją drogą pingi użytkownika @akira77  oraz znajomego użytkownika @-brtk-  się różnią i to dość znacznie, sam jestem ciekawy pod jakie trasy mnie podepną bo w T-Mobile to chyba jest bardzo różnie w zależności od lokalizacji 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

 

Więc zostały 2 tygodnie i okaże się czy T-Mobile faktycznie lepszy. Może w końcu zacznę grać online jak za dawnych czasów 😄 Cóż, nie mogę się doczekać 🙂


A w jakich grach nasz problem z pingami na laczu Orange?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Głównie w grach P2P (peer to peer) gdzie liczy się jakość styków i tras do innych dostawców. Orange tutaj wyraźnie kuleje. Do tego okazjonalne lagi w Rocket League i często ping 60 + skoki po 200 na serwerze EU, PUBG Mobile losowe opóźnienia i skoki pingów, PES 19 duże opóźnienie przy kontroli zawodników (w singlu było ok), Warcraft 3 na battle.net ping prawie 100, odczuwalne opóźnienie, do tego Overwatch skoki pingów i cuda typu nawalam w typa 5 sekund Bastionem a on dalej ma prawie full hp jakbym nie strzelał w ogóle albo strzelił jedynie kilka razy... ale ping wyraźnie skacze od 50 do 100 ms i interpolacja jest wysoka.

 

Wszystko to opisywałem w innych tematach odnośnie gier online i załączałem zrzuty ekranu z pingami.

 

Co do gier w których nie miałem problemów to Killing Floor 2, Apex: Legends, Fortnite (chociaż grałem krótko i też zdarzały się dziwne sytuacje że typ strzelił 2 metry obok mnie a oberwałem, ale ogólnie było ok), Divinity: Original sin 2 (ale to turówka :D) no i DotA 2 gdzie ping był stabilny na poziomie 30-35 ms, opóźnienia i lagów nie było (serwer EU West). To chyba tyle.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@AsdfOto mój dzisiejszy wynik:

 

Pinging 1.1.1.1 with 32 bytes of data:
Reply from 1.1.1.1: bytes=32 time=14ms TTL=59
Reply from 1.1.1.1: bytes=32 time=14ms TTL=59
Reply from 1.1.1.1: bytes=32 time=14ms TTL=59
Reply from 1.1.1.1: bytes=32 time=13ms TTL=59
Ping statistics for 1.1.1.1:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 13ms, Maximum = 14ms, Average = 13ms

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9


@Banan9napisał(-a)

@akira77  Szkoda że nie grasz w gry bo wtedy byłbym wniebowzięty Twoją opinią 😉 Cóż, i tak dzięki 🙂



Syn zaczął grać w Fortnite i nie zgłasza żadnych zastrzeżeń a jest bardzo wymagający, więc chyba nie ma opóźnień przeszkadzających w grze 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Głównie w grach P2P (peer to peer) gdzie liczy się jakość styków i tras do innych dostawców. Orange tutaj wyraźnie kuleje. Do tego okazjonalne lagi w Rocket League i często ping 60 + skoki po 200 na serwerze EU, PUBG Mobile losowe opóźnienia i skoki pingów, PES 19 duże opóźnienie przy kontroli zawodników (w singlu było ok), Warcraft 3 na battle.net ping prawie 100, odczuwalne opóźnienie, do tego Overwatch skoki pingów i cuda typu nawalam w typa 5 sekund Bastionem a on dalej ma prawie full hp jakbym nie strzelał w ogóle albo strzelił jedynie kilka razy... ale ping wyraźnie skacze od 50 do 100 ms i interpolacja jest wysoka.

 


Akurat na PUBG Mobile porównywałem UPC z Orange i w zasadzie różnic nie było. Czasami ping skoczył, ale było spokojnie grywalne. W Overwatch nie zauważyłem problemów. W których konkretnie grach P2P masz problemy?