Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Na moim adresie który jest domem jednorodzinnym i robiony komercyjnie przed Orange jest oferta plusa. Tylko czy konkurencyjna? Plus wychodzi 150/50 80zl i spora aktywacja. Orange 84,99 w umowie bezterminowej. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

No to trochę lipa, u mnie jest robiony z popc2 ciekawe czy będzie 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Pamiętacie problem z eu.battle.net na T-mobile? Już naprawiony. Nawet nie dzwoniłem nigdzie, jedynie napisałem na fb wtedy ale jak pokazałem na screenie - zostałem zbyty.

 

Wczoraj zauważyłem że zmienili lekko trasę i packetloss już nie występuje. Teraz trasa jest taka:2.png

 

Jak widać ping bardzo stabilny i 0% lossa. Do tego testowane przed chwilą o 20:45 w sobotę, a więc w godzinach szczytu. Jestem niesamowicie miło zaskoczony bo z problemem uporali się w około tydzień, i nie wiem czy w ogóle ktoś im o tym zaalarmował. Może sami zauważyli że coś jest nie tak i zmienili trasę.

 

Tak czy siak, brawo T-Mobile. Jak widać, im zależy na jakości i zadowoleniu klienta. Orange, patrz i ucz się...

 

Moja reakcja na zmianę trasy: https://www.youtube.com/watch?v=OtHtTuQhjuo 😄

 

Szkoda tylko że ping nadal ponad 40, ale opóźnienia nie odczuwam więc nie będę narzekał. W grze oczywiście zero lagów odkąd zmienili trasę 🙂

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Tylko pozazdrościć hihi, u mnie niestety tmobile przynajmniej na ta chwile będzie niedostępny, pytałem tmobile mówili, ze jeszcze Orange nie udostępniło im łącza na domki 😞 na ta chwile będę brać Orange bezterminowe, na szczęście jestem w Warszawie może trasy nie będą tragiczne, będę tez próbować kogoś lokalnego ogarnąć na łączu Orange, zobaczymy jak będzie dostępne już łącze 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@misiegg  Poza tym przecież nie musieli nic zmieniać. Loss był na niskim poziomie 2-3%, głównie po południu i wieczorem więc mogli powiedzieć ''a olać to'' a jednak nie olali. Można? Można. Tylko trzeba chcieć.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Dokładnie 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Powiem szczerze, bardzo, bardzo ale to bardzo bym chciał, żeby orange ogarnął te ixy, lubię tego operatora jestem z nim od lat, jeśli mieliby konkrente pingi jak tmobile czy netia brałbym w ciemno i byłbym z nimi zawsze

 

btw jest jakaś oferta dla firm z jakimś sensowym routingiem ? jakie koszta takiego pakietu jeśli w ogole istnieje


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Jest, w tysiącach złotych liczona.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Aaa, to podziękuje 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@misiegg  W Orange żeby mieć normalny routing musisz zapłacić tysiące. U innych sieci masz normalny routing za 70zł miesięcznie 😉