Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Wczoraj byłam w salonie, ponieważ chciałam przedłużyć umowę z Kartą dużej rodziny. Na stronie orange jest napisane, że można top zrobić tylko w salonie, niestety nic nie załatwiłam. Mam 5 kart SIM i zaproponowano mi teraz umowę że abonament za każdą kartę po uwzględnieniu rabatów za usługi stacjonarne będzie wynosił 19,99 zł. Nie jestem z takiej oferty zadowolona, ponieważ od lat jestem klientem orange, a ta oferta, którą teraz mi proponują jest zwykłą, którą może otrzymać każda osoba. 

Konsulant co prawda wspomniał, że jest u nich dostępna oferta dla dużej rodziny, ale ona tylko dla akwizycji, nie bardzo mogłam zrozumieć co to znaczy, jakoś pokrętnie mówił, że dostępna jest tylko tak jakby dla nowych klientów, ale też nie wiedział jakie ceny by na nią obowiązywały.

Reasumując orange reklamuje się ,że posiada ofertę dla Dużych Rodzin, ale w żadnym  salonie z tego co widzę nikt nic nie wie, a jest informacja, że tylko  w salonach jest dostępna oferta na KDR. Żenada, zaczynam myśleć o zmianie operatora, będę miała spory koszt za aktywację tylu numerów u nowego operatora, ale może nie będzie tylu problemów gdy pytamy o ofertę dla dużych rodzin.

Może ktoś na tym forum jednak pomoże nam coś wyjaśnić


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny


@LUŚKA napisała:

(...) ona tylko dla akwizycji, nie bardzo mogłam zrozumieć co to znaczy, jakoś pokrętnie mówił, że dostępna jest tylko tak jakby dla nowych klientów, ale też nie wiedział jakie ceny by na nią obowiązywały. (...)


Czyli dla nowych numerów. W tym również dla numerów przenoszonych z innych sieci i - co ciekawe - również dla numerów w Orange na kartę.

A przedłużyć można (przechodząc właśnie do tej oferty) tylko wtedy, gdy już któryś z numerów jest w Smart Planie LTE Wspólnym.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Ja mam nadal  jeszcze ofertę z planem LTE wspólny plus 4 dodatkowe, więc wg Ciebie mogę przedłużyć umowę z ofertą dla KDR z tymi rabatami Orange Open Extra? bo dalej nie  wiem. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Jeżeli tylko nr główny (Smart Plan LTE Główny) jest w okresie utrzymaniowym (mniej niż 120 dni do końca umowy) - to tak.

 

Nie jestem pewien tego rabatowania.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Umowa na numerze głównym jest do 31 marca 2018, więc spełnia warunki, tylko ważne jest teraz czy byłyby te rabaty z tytułu orange Open Extra ( bo chyba orange juz tego nie ma).

W przeciwnym razie gdyby obowiązywały ceny nie uwzględniające rabatów to oferta byłaby gorsza od tej, którą teraz proponują tzn. 99,95zł  za wszystkie 5 numerów, bo tam jest oferta za ponad 100zł, dobrze analizuję, zadna rewelacja jezeli nie dostanie się tych wcześniej obowiązujących rabatów?

 

I kto może udzielić kompentenej informacji odnośnie rabatów? Chyba trzeba napisać do BOK zeby to wyjasnili.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Spróbuję się dowiedzieć jak jest w tym szczególnym przypadku z rabatem Orange Open Extra i dam tutaj znać Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny


@Wiktornapisał(-a)

Spróbuję się dowiedzieć jak jest w tym szczególnym przypadku z rabatem Orange Open Extra i dam tutaj znać Bardzo szczęśliwy kot


Bardzo dziekuję za pomoc. Na razie więc nie przedłużam umowy, poczekam na wieści od Ciebie 🙂

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny


@Wiktornapisał(-a)

Spróbuję się dowiedzieć jak jest w tym szczególnym przypadku z rabatem Orange Open Extra i dam tutaj znać Bardzo szczęśliwy kot


Wiktor coś może ustaliłeś?

Anonim

Nie dotyczy

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@LUŚKA zaraz go obudzę Emotikon: Mrugający @Wiktor...Pani woła do tablicy!!!Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Ja ustaliłem nieoficjalnie tyle:
- promocja została wycofana.
- jeśli system automatycznie mimo wszystko włączy, to rabat będzie (choć kiedyś może być odebrany bez utraty tego co już otrzymałaś)
- jeśli rabat Orange Open Extra nie będzie włączony automatycznie, to niestety reklamacyjnie nie będzie podstaw z uwagi na wycofanie promocji. Choć każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, ale należy liczyć się z odmową.
- lepiej skorzystać z aktualnych promocji, przy różnych mixach ofert i ofercie którą można uzyskać z DUK wychodzi taniej niż oferta z KDR w większości wypadków