Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted

Pracuję w Orange
  • 866
  • 982
  • 73

Orange Na Żywo

Cóż cięzko powiedzieć teraz. Mówili, że może wrócą za tydzień. Zobaczymy czy jeszcze wróci czat na żywo.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Skoro czytają forum i pozdrawiają, to znak, że czują telepatyczną więź, ale pewnie też się rumienią.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 25990
  • 15814
  • 1159

Orange Na Żywo

Dobrze że jeszcze na IVR można zadzwonić normalnie a nie tekst w stylu "witaj OH" :cattongue:
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Piotrekk85, czy prócz błękitnej linii 19393, to zastosowanie testowałeś na innych numerach operatora? Może naprowadzisz mnie i oświecisz deczko? Bo na w/w zmodyfikowano sposób komunikowania i dla przyzwyczajonego klienta do określonego zachowania, taka zmiana, przynajmniej u mnie, zszokowała mnie i zmieszała. Trzecie podejście było dopiero skuteczne.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 25990
  • 15814
  • 1159

Orange Na Żywo

@Konto usunięte o co dokładniej pytasz? Z automatycznymi opcjami na infoliniach Orange - to jest ciągle zmiana. Nie powiem że dzwonię często bo raz na 3 miesiące, ale zawsze mam coś innego.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Piotrekk85, pytałem o Twoje doświadczenia na innych numerach. Których?

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 25990
  • 15814
  • 1159

Orange Na Żywo

W Orange to nie mam porównania bo nie dzwonię często.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Ale zachwalałeś...chyba że ogólnie, to zmienia postać rzeczy.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 25990
  • 15814
  • 1159

Orange Na Żywo

Ciąg dalszy to wirtualny salon :catvery-happy:

Ashampoo_Snap_2018.07.16_14h48m53s_001_.png

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Noooo, powiem, że młody dwoił się i troił, żeby odpowiedzieć na bieżąco. Wprawdzie pomylił na początku imię, ale "przetestowałem" młodegoEmotikon: Bardzo szczęśliwy Początek połączenia był z problemami zarówno w Chrome (rozszerzenia), jak i na IE bez. https://www.orange.pl/view/na-zywo
Sesje poprowadzi Orange. Proszę czekaj, osoba prowadząca jest już prawie gotowa (screen pokazał co innego). Moje skojarzenie jest tożsame z bezpłatnym oddzwonieniem jeszcze z przed uruchomienia wirtualnego salonu, czyli że musisz mieć przygotowany plan na merytoryczną rozmowę nt. interesującej Cię oferty. Krok w dobrym kierunku i dlatego dałem łapkę w górę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

B

pytanie.PNG