Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

Cóż cięzko powiedzieć teraz. Mówili, że może wrócą za tydzień. Zobaczymy czy jeszcze wróci czat na żywo.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Skoro czytają forum i pozdrawiają, to znak, że czują telepatyczną więź, ale pewnie też się rumienią.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

Dobrze że jeszcze na IVR można zadzwonić normalnie a nie tekst w stylu "witaj OH" 😛
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Piotrekk85, czy prócz błękitnej linii 19393, to zastosowanie testowałeś na innych numerach operatora? Może naprowadzisz mnie i oświecisz deczko? Bo na w/w zmodyfikowano sposób komunikowania i dla przyzwyczajonego klienta do określonego zachowania, taka zmiana, przynajmniej u mnie, zszokowała mnie i zmieszała. Trzecie podejście było dopiero skuteczne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

@Anonim o co dokładniej pytasz? Z automatycznymi opcjami na infoliniach Orange - to jest ciągle zmiana. Nie powiem że dzwonię często bo raz na 3 miesiące, ale zawsze mam coś innego.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Piotrekk85, pytałem o Twoje doświadczenia na innych numerach. Których?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

W Orange to nie mam porównania bo nie dzwonię często.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Ale zachwalałeś...chyba że ogólnie, to zmienia postać rzeczy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

Ciąg dalszy to wirtualny salon 😄

Ashampoo_Snap_2018.07.16_14h48m53s_001_.png

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Noooo, powiem, że młody dwoił się i troił, żeby odpowiedzieć na bieżąco. Wprawdzie pomylił na początku imię, ale "przetestowałem" młodegoEmotikon: Bardzo szczęśliwy Początek połączenia był z problemami zarówno w Chrome (rozszerzenia), jak i na IE bez. https://www.orange.pl/view/na-zywo
Sesje poprowadzi Orange. Proszę czekaj, osoba prowadząca jest już prawie gotowa (screen pokazał co innego). Moje skojarzenie jest tożsame z bezpłatnym oddzwonieniem jeszcze z przed uruchomienia wirtualnego salonu, czyli że musisz mieć przygotowany plan na merytoryczną rozmowę nt. interesującej Cię oferty. Krok w dobrym kierunku i dlatego dałem łapkę w górę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

B

pytanie.PNG