Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Pytałem już wcześniej czy mógłbym zmienić w razie czego na 900, powiedziała mi w salonie że nie, na dany adres zamieszkania nie mogę podpisywać nowej umowy jeśli anuluję, a zmienić już się nie da ;>


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ja bym zaryzykował i poszedł, albo chociaż zapytał się, czy w tej cenie dadzą Ci config na 600Mb/s z aneksem. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, pamiętaj 🙂

 

I PS. 

 

nie rozumiem, co to znaczy, że na dany adres nie możesz nowej umowy podpisywać, jak zrezygnujesz.. Łaski Ci nie robią.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Jeśli np po pół roku użytkowania mógłbym zmienić prędkość na większą to w sumie nie ma takiego problemu. Powinienem raczej zapytać czy można podwyższyć prędkość podczas trwania umowy.

 

Mówię tylko to co mi powiedziała babka w salonie. Pytałem czy mógłbym w razie czego zmienić na 900 jakbym zmienił zdanie, a ona mi powiedziała że już się nie da, bo umowa podpisana, wszystko ustalone. Jeśli teraz anulowałbym umowę to nie byłoby możliwości zawarcia nowej na ten sam adres.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Najlepiej i najszybciej będzie jak zadzwonisz na infolinię. Czasami w salonie ludzie nie ogarniają, bo to u nich nowość. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ano tak to jest jak się słucha innych. Mówiłem rodzince żeby poczekać, do końca grudnia jest czas, Orange i tak do końca grudnia mam umowę, to nie, płacz że za późno, że nie będzie internetu, że zostaniemy z niczym itp itd, więc poszedłem i podpisałem umowę wcześniej dla świętego spokoju. Gdybym postawił na swoim to bym miał 300 za 10zł mniej albo 600 za tę cenę... cóż, trudno.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Jeszcze nic straconego, mówię Ci, zadzwoń na infolinię, powiedź, że jeszcze nie masz internetu podłączonego i chciałbyś być na warunkach nowych, które teraz się pojawiły, gdyż są korzystniejsze. Nic Cię nie będzie to kosztować a może się udać. Chcąc zyskać klienta, są naprawdę w stanie dużo zrobić tacy konsultanci. Może Ci po prostu wyślą aneks kurierem do podpisania i tyle, albo podpiszesz papiery przy techniku, nie wiem jak to u nich działa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Jeśli np po pół roku użytkowania mógłbym zmienić prędkość na większą to w sumie nie ma takiego problemu. Powinienem raczej zapytać czy można podwyższyć prędkość podczas trwania umowy.

 

Mówię tylko to co mi powiedziała babka w salonie. Pytałem czy mógłbym w razie czego zmienić na 900 jakbym zmienił zdanie, a ona mi powiedziała że już się nie da, bo umowa podpisana, wszystko ustalone. Jeśli teraz anulowałbym umowę to nie byłoby możliwości zawarcia nowej na ten sam adres.


@Banan9  Jak wcześniej pisałem, można zmieniać prędkość raz w cyklu rozliczeniowym za pomocą infolinii. Informacje są w rhilaminie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@akira77  Dzięki, pewnie zmienię prędkość już po założeniu internetu, nie chce mi się kombinować już bo znając życie i tak nic się nie da zrobić.

 

Przeżyje chociaż ten miesiąc na 300 a potem zwiększę do 600 lub 900 x)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Może i telewizja pojawi się niedługo w Magentowych 🙂

 

https://gsmonline.pl/artykuly/malgorzata-seck-tmobile-orange-tv


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Byłoby pięknie, gdybym mógł u nich wziąć internet razem z TV. Ani chwili bym się nie zastanawiał - może do czasu końca mojej umowy z tym pomarańczowym dnem coś wymyślą 🙂