Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Witam,

 

Podzielę się moimi spostrzeżeniami i sposobem rozwiązania dla FB 3.0 i ostatniego firmware SG30_sip-pl-2.01.23.17 (to nie ten 'custom' który został wysłany do kilku osób, ja sam tez czekam na jego wczytanie)

 

* Przetestowałem kabel LAN i WiFi 2.4 GHz - te nośniki używa XBOX 360.

* Po resecie do ustawień fabrycznych wszystko działa dobrze, nie trzeba nic zmieniać w ustawieniach aby połączyć się do XBOX LIVE

* Restart FB 3.0 - XBOX 360 dalej się łączy do LIVE

* Pierwszy zgrzyt (nie wiem czy są kolejne) to zmiana hasła dla admin na http://192.168.1.1 na inne niż na naklejce (!). Wtedy po resecie / wyłączeniu-włączeniu FB 3.0 blokuje porty a ustawienia DMZ, statycznego IP, loginu jako bez-ochrony_XXXX@neostrada.pl, wymuszenie ipv4, czy tez NAT/PAT, lub poziomu zapory = niski nic nie daje.

 

Zostawiłem wszystko domyślne po resecie do ustawień fabrycznych, XBOX 360 się łączy do XBOX LIVE, FB 3.0 nie dostaje amnezji po restarcie/wyłączeniu-włączeniu.

 

Mateusz


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Cześć,

 

chciałem skierować pytanie do Panów:

@KristoffKravtof, @Paw3l15 i @JestWtorek

 

Czy udało się przetestować nowy f-w z X360 i czy możecie podzielić się Waszymi spostrzeżeniami? Jest lepiej? Gorzej? Jakaś poprawa? Pytam oczywiście w kontekście Xbox'a.

 

Byłbym wdzięczny za Wasz feeddback.

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Dam znać jak tylko Xbox wróci do mnie, chwilowo jest wypożyczony.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

U mnie temat był inny związany z ONE ale pomogło!


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 4
  • 1

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Tak Pomogło u mnie z One, ja miałem co prawda problem ze stream'owanie na twitch i mixer ale po aktualizacji działa elegancko zero zacinki.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

U mnie też pomogło.

 

Poprzednio FB 3.0 wpuszczał do LIVE mojego XBOX360 tylko do pierwszego logowania lub zmiany hasła na 192.168.1.1 po resecie do ustawień fabrycznych. Po restarcie FB 3.0 wszystkie porty były blokowane. Teraz działa po zmianie hasła na 192.168.1.1 na inne, nawet po resecie.

 

Dziękuje

Anonim

Nie dotyczy

xbox 360 live problem z funbox 3.0

@HypsteRTjak widać wersja testowa pomaga nie tylko do XBOX ale też na inne problemy jak napisał wyżej  @JestWtorek


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 1

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Temat stary, ale mi się dzisiaj przytrafił ten sam problem, udało się rozwiązać. Gdyby ktoś nadal miał taki problem wrzucam rozwiązanie - instruktarz od Orange (działa na FunBox 2.0 i XBOX 360 więc na nowszych pewnie też):

https://www.youtube.com/watch?v=7h-2BdYi93Y