Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Gry online problem

Temat przeniesiony z O społeczności do odpowiedniego działu + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam mam duży problem z grami online na swiatlowodzie od orange podaje link do filmow nie sa to pojedyńcze przypadki czasem gra online jest nie grywalna tak jak na filmach roter funbox 3.0 ps4 pro  połączone kablem ethernetowym wymienilem kable funbox i testowalem konsole na innym internecie i wszystko bylo ok tylko z orange mam problem proszę o pomoc z gory dziekuje https://youtu.be/m5jn8jfvLWk

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Gry onlaine problem

Też grając w Warcrafta 3 czasem czuje spore opóźnienie, pomimo pingu np 50. Nie wiem od czego to zależy. Za niecałe 2 miesiące zmieniam neta więc zobaczę czy sytuacja będzie się powtarzać z innym dostawcą.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Gry onlaine problem

Nie gram w Battlefielda, mógłbyś sprecyzować na czym polega problem w grze?

Anonim

Nie dotyczy

Gry onlaine problem

Podrzuć statystyki z routera, reset do fabrycznych ustawień wypada zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Gry onlaine problem

@BadboY1984  Wsparcie -> Informacje systemowe -> FTTH ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Gry onlaine problem

Co tu jest takiego nie tak, oprócz tego, że nie trafiłeś całą serią przeciwnika (bo według mnie, nie kontrolowałeś full auto)? Dobry ping, jitter, brak strat pakietów, więc o co chodzi z tym filmikiem?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Gry onlaine problem

Proponuje przyjżeć sie dokładniej ile kul wlecialo w 1 i 2 goscia i nie padli a w jakiej mili sekundzie ja padłem z broni ktora na odleglosc jest o wiele slabsza 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Gry onlaine problem

Sorry ale w statystykach połączenia co masz na dole nic niepokojącego nie widać. Ja widzę, że tam serii nie trafiłeś.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Gry onlaine problem

No trochę szybko padłeś, większość pocisków trafiłeś a oni jak terminatorzy szli dalej 😄

 

Miałem podobne sytuacje w Overwatch, ale tam ping był wysoki i niestabilny. U Ciebie ping jest ok.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Gry onlaine problem

No wlasnie wszystko wydaje sie byc ok ale nie jest gram na 27 ping a wydaje sie jak bym mial z 200 nie wiem w czym jest problem jak robie hot spota z telefonu z wyższymi pingiem gra sie normalnie czuje ze dostaje itp a tu musze zdrowo sie nastrzelac a sam padam bardzo szybko


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Gry onlaine problem

Też grając w Warcrafta 3 czasem czuje spore opóźnienie, pomimo pingu np 50. Nie wiem od czego to zależy. Za niecałe 2 miesiące zmieniam neta więc zobaczę czy sytuacja będzie się powtarzać z innym dostawcą.