Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Witam mój problem wysoki ping od ponad 100 do 700 pingu  na serwerach europejskich w Battlefield V,odpalony pakiet uotrace pokazuje mi jakieś skoki pingu itp,a strat pakietów 0%.Mam internet światłowód 300MB na 30MB.Prosiłbym o pomoc , czy ja mogę zareklamować ten internet czy cokolwiek można w tej sprawie zrobić?

244 ODPOW. 244

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skoki pingu

Masz takie prawo zareklamować, ale ciężko coś stwierdzić, jak nie podzieliłeś się żadnymi testami chociażby tracert czy zrzuty netgraphu z gry.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Nie wiem jak tu wkleić wynik z uotrace,zrzut netgraphu,chodzi Ci o zrzut ekranu z gry??


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Adnotacja 2019-06-03 154456.pngAdnotacja 2019-06-03 154559.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Dodałem zrzut z gry i test z UO Trace>Jak znajdę możliwość to nawet i filmik podeślę z gry.Pozdrawiam


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

Skoki pingu

niepokojąco to wygląda co piszesz, jeżeli ich "światłowód" ma pierdyliarddwieście mbitów na reklamie a faktycznie jest mega niestabilny i trasa idzie przez afrykę to nie ma sensu żadnego i zostanę na starych miedzianych łączach. Ciekawe czy oni udostępniają dane techniczne łącza (trasa itp) zanim podpisze się umowę z klientem ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

To by było za piękne by mogło być prawdziwe z tym udostępnianiem łącza i przez co by nie przeszło XD.Nie wiem co to znaczy ale czemu ja mam cierpieć z tego powodu ja tu oczekuje jakiegoś rozwiązania tego problemu nie chcąc przysłowiowo kogoś udu....


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@MartinusLive   Ja mam ten magiczny światłowód 300/30 i dzięki niemu wyleczyłem się z gier online. PUBG Mobile, World of Warships, Warcraft 3 połączenia P2P, Killing Floor również P2P i niestety ale nie bardzo da się grać. Skoki pingów, lagi, norma.

 

Internet Orange polecam ludziom którzy bardzo lubią grać online ale chcą się z tego wyleczyć. Naprawdę działa 🙂 Nic tak nie zniechęca jak świadomość że przeciwnik ma dobry ping i 0% packetloss a Ty siedzisz na Orange i masz skoki pingow po 100-200 + packetloss.

 

Już nie mówiąc o moich przygodach w Fortnite rok temu gdzie w prawie każdej gierce typ strzelał 2m obok mnie a padałem bo dzięki wysokiemu pingowi na serwerze byłem w całkowicie innym miejscu niż w rzeczywistości. No ale w tę gierkę mi przeciętnie szło więc już nie będę tak zganiał na łącze 😄

 

Nie inaczej sprawa łącza wygląda w PUBG Mobile, ale tam byłem naprawdę dobrym graczem. Byłem. Bo nie da się być cały czas jak ping skacze do 100-200ms i wszystko chodzi z opóźnieniem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

Skoki pingu

na serwerze blizzarda mam prawie cały czas ping 55-65 non stop.  I wygląda to dobrze, nie obserwuję żadnych skoków, no chyba że u ludzi -ich zwrotny ping. Dlatego pięć razy sprawdzę jak to działa u ludzi, ale jak na razie światłowód nie ma kompletnie sensu bo nie wprowadzają żadnych nowych rozwiązań aby skrócić trasy. Kompletna amatorszczyzna i marnowanie materiału. Póki co zostaję na miedziakach bo w miarę dobrze działają i da się grać, np w cod4.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@codplayer  60 ms to wcale nie tak mało 😉 Tyle to powinno być do Portugalii a nie do serwera na bliskim zachodzie 😄

 

U mnie z kolei często pingi są niskie, np 30-40 ms ale niestabilne. Fajnie że przez minutę mam 30 ms jak potem przez 20 sekund mi skacze do 150 ms...

 

Ja tam się już przyzwyczaiłem i nawet nie tworzę tematów ani zwykle nic nie piszę. Bo co to da? Nic. Poprzedni mój post to pierwszy post który napisałem od kilku tygodni.

 

A propo pingu... jedynie sensowny ping mam do Niemiec, ping do innych krajów to kiepski żart.

 

sss.png