Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Wklej wyniki testów zrobione przez WinMTR w czasie występowania problemów.

 

Przykładowe hosty:

 

wp.pl

hetzner.pl

etop.pl

vodafone.de

 

Wtedy zobaczymy gdzie problem występuje i najwyżej zgłosisz usterkę/reklamację z dowodami w postaci zrzutów ekranu z testów.

 

Zrzuty mają wyglądać tak, min. 100 hopów (Sent):

 

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Oto wyniki, plus pomiar przez cmd, ping wp.pl -t


mtr.jpg

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Czyli ewidentne przeciążenie centralki, należy to zgłosić.

Anonim

Nie dotyczy

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

@-brtk- i tak nikt nic z tym nie zrobi - przecież nie podepną drugiej centrali, a w tej obecnej nie wypną klientów. To jest Orange - powiem więcej, oni podepną kolejnych i będzie coraz gorzej. 

U nich nie liczy się jakość od strony klienta, u nich liczy się zysk. 

 

Niestety, zgłoś to, ale nie licz na odczuwalną poprawę. Rozejrzyj się za alternatywnym dostawcą. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Wlasnie jestem po rozmowie z konsutantem ale u nich znow wszystko dobrze, ja mowie ze mam pingi teraz na tescie na wp.pl po 150, przyjeli zglosznie i maja przyjsc technicy i ciekawe jak nic nie znajda czy mnie podliczą te smieszne 50 zł a ping jak był tak jest od rana do 14/15, a światlowod w centrum Krakowa za 2 lata także dziękuje za taki internet


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Ogólnie to trochę dziwne, że problemy masz między 22:00 a 14:00. Jak wygląda sytuacja w innych godzinach? Pokaż testy jak możesz.

 

Powinno być chyba na odwrót przy przeciążeniach, między 14 a 22:00, bo wtedy największy ruch, wracają ze szkół i pracy i siedzą przy komputerach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

No dziś akurat było tak ze o 12 już przestało, ale nie zrobiłem testa po 30min się internet zresetował i znów lagi aż do teraz 15:30 😉 


neostr.jpgPS. Widać ze ciągle wraca do tego "optymalnego" 52ms, ale coś pinguje, jak to ustabilizować skoro oni nic z tym nie mogą zrobić? Zobaczymy po wizycie technika