Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Utrata pakietów

Witam!
Tak jak w temacie mam utratę pakietów w grach takich jak League of Legends,CS:GO(tylko w te gry gram) i na teamspeaku3.Jeżeli jakimś cudem połącze się z jakimś serwerem w cs'ie to przez wifi mam utratę pakietów ok 40% a na kablu od 85%.To samo jest z witrynami www.Przez wifi działa w miare dobrze ale tylko wtedy gdy internet nie jest połączony kablem.Gdy próbuje połączyć się przez kabel to połączenie niby jest a internet i tak nie dizała.Wymieniłem router bo myślałem że to wina sprzętu, ale to nic nie dało.Był u mnie technik,powymieniał kable,sprawdził czy wszystko jest dobrze podłączone i kazał przeinstalować system- to też nic nie dało.Kupiłem kartę sieciową bo myślałem że ona jest winna utraty pakietów i to też nic nie dało.Jak rozmawiałem z technikiem od infolinii to sam powiedział że mam 60tys. utraconych pakietów w ciągu 1,5h i że to bardzo dużo.Internet podłączony do innego komputera działa normalnie ale tylko wtedy gdy nie ma żadnego połączenia z tym na którym występuje owy problem.Nie mam pojęcia w czym tkwi problem.Dodam że ten problem jest od początku podłączenia neostrady(10MB), czyli jakieś 2 tygodnie i wcześniej również miałem internet z Orange i nie było takiego problemu.Ma ktoś może jakiś pomysł co może być nie tak?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Utrata pakietów

Postaram się oddać komputer do naprawy.Było u mnie 2 różnych techników i obaj stwierdzili że to wina komputera bo u nich pomiary sieci wszyły ok i na laptopach też działał im ten internet normalnie.Jeden z nich był też informatykiem i stwierdził że to może być coś z kondensatorami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

62 ODPOW. 62
Anonim

Nie dotyczy

Utrata pakietów

Resetowałeś router??

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Utrata pakietów

Nie raz, kazali też mi wyciągać kabel od zasilania i podłączać znowu.

Anonim

Nie dotyczy

Utrata pakietów

Zgłoś ponownie usterkę do BOK, chyba że nasi mistrzowie coś poradzą?? @Piotrekk85, @Misiek62, @Anonim??
Anonim

Nie dotyczy

Utrata pakietów


mewik napisał(-a):

Nie raz, kazali też mi wyciągać kabel od zasilania i podłączać znowu.


@mewik zastanów się, który z czynników wpływa na Twoje problemy (na podstawie tabel) z tego PDF-a

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005719/4107713772.pdf#pomoc_menu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utrata pakietów

W opisanej sytuacji na odległość ciężko stwierdzić gdzie jest problem. Korzystasz z dwóch aplikacji wymagających stabilnego łącza i systemu. Podaj więcej danych. Jakie routery używałeś? Jakie masz podłączone urządzenia?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Utrata pakietów

@mewik  generalnie w sprawie utraty pakietów na połączeniu z serwerami nie wiele mogę się wypowiedzieć. Ale przy okazji bardzo mnie zastanawia istotna różnica między połączeniami przez WiFi & kabel... Na mój chłopski rozum, coś musi byc w jakości kabla... sprawdzałeś na innym?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Utrata pakietów


burebusek napisał(-a):

mewik napisał(-a):

Nie raz, kazali też mi wyciągać kabel od zasilania i podłączać znowu.


@mewik zastanów się, który z czynników wpływa na Twoje problemy (na podstawie tabel) z tego PDF-a

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005719/4107713772.pdf#pomoc_menu



Właśnie chodzi o to że nie moge zidentyfikować problemu.Jedno wyklucza drugie np to że router i połączenia wydają się ok więc wychodziłoby to że wina jest po stronie komputera, ale wcześniej miałem inny router również z siecią w Orange więc wychodziłoby to że jest wina sieci bądź nowego routera...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utrata pakietów

A grasz w inne gry (nie mających telii po drodze)?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Utrata pakietów


Piotrekk85 napisał(-a):
W opisanej sytuacji na odległość ciężko stwierdzić gdzie jest problem. Korzystasz z dwóch aplikacji wymagających stabilnego łącza i systemu. Podaj więcej danych. Jakie routery używałeś? Jakie masz podłączone urządzenia?

Wcześniej używałem internetu z CDM z routerem bezprzewodowym MV410R od Axesstell.Teraz mam router z Tp-Linka TD-W8950N.Połączenie ma być tylko do komputera i ewentualnie do telefonu.