Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Czy coś wynikło z tych testów? Mam opisany na wątku problem ze swoim FB 3.0 i xbox 360. Wykonałem wszystkie czynności oprócz resetowania FB i nic z tego...


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Uprzedzam poradę "wykonaj resetowanie"... już wykonałem, przy czym nie wpisywałem wszystkiego ręcznie tylko przywróciłem zapisaną wcześniej konfigurację


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Cześć,

 

mam zaległości w tym wątku z powodów zapewne wam znanych i dużego tematu RODO, ale również bardzo dobre wiadomości dla Was. Prawdopodobnie już w następnym tygodniu dla osób, które się do mnie zgłosiły i podały mi swój MAC urządzeń zapodamy nowy firmware. Tak jak wspomniałem wcześniej, naszym ekspertom nie udało się zreproduktować problemów jakie były zgłaszane z X360, ale mam nadzieję, że kolejna wersja wyeliminuje potencjalne problemy.

 

Na pewno dam znać1-2 dni wcześniej przed załadowaniem firmware do urządzeń osób, które się zgłosiły do testów. Warto, bo będzie coś nowego... 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

To mi wygląda na powazny bug w firmware - proszę rzucie okiem na mój temat

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/FunBox-3-0-Brak-mozliwo%C5%9Bci-przydzielenia-adresu-stat...


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Cześć,

 

tak jak straszyłem, nastał ten sądny dzień, a właściwie nadejdzie ze środy na czwartek tj. 20/21 czerwiec zapodamy nową wersję firmware. Tak, żebyście mogli w czwartek po szkole/pracy jeszcze sprawdzić czy wszystko jest ok, ewentualnie piątek zostawiamy na roll-back, ale jestem dobrej myśli. Od poniedziałku się urlopuję, więc piątek jest na reakcje.

 

Potwierdzam, że zgłosiło się do mnie 3-ech testerów:

@KristoffKravtof@Paw3l15@JestWtorek

 

Dajcie znać, że jesteście gotowi.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Wyjeżdżam na urlop w czwartek po pracy, nie zdążę nawet zajrzeć 😞 a dodatkowo konsola na wakacje wraca do moich córek i nie będzie podłączona do FB3.0 ... Głupio wyszło ... Będę obserwował temat, bo pewnie Xbox wróci. Pozdrawiam

Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

ok, spokojnie, jak ogarniesz wakacje, to będziemy czekać na info.


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Cześć,

nowa wersja została zapodana do wspomnianych 3-ech osób (@KristoffKravtof@Paw3l15@JestWtorek).

 

Jeżeli nie chcecie czekać na automatyczne zaciągnięcie, to zresetujcie FunBox. Tutaj prosimy o chwilę cierpliwości, jak w trakcie aktualizacji "pomryga" dłużej i się sam zresetuje.

 

To czekam na Wasz feedback w kontekście Xbox'a jak znajdziecie chwilę.

 

Anonim

Nie dotyczy

xbox 360 live problem z funbox 3.0

@HypsteRTA kiedy będzie już oficjalna wersja dla wszystkich ?


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Odpowiedź będzie może nieco wymijająca, ale na pewno jak będziemy pewni, że nasi użytkownicy będą z niej bardzo zadowoleni Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

PS. kto będzie miał czas w okresie wakacyjnym siedzieć przy komputerze, cytując klasyki internetów: "na dwór wyjdź, a nie tylko siedzisz przed tym komputerem..."