Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Okej, ale czy na tym forum lub na infolinii Orange ktoś to sprawdza? i czy może jakiś mały % przypadków jest związany z urządzeniem?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85 tak, @HypsteRT zajmował się sprawami ze stykami w Orange i dawał nam odpowiedzi, pisał któregoś razu nawet (przed dołożeniem styku z Telia Praga, dość dawno to było), że będziemy zadowoleni za jakiś czas i nie będziemy mogli napisać złego słowa o Orange, który już minął i żadnej poprawy. 

 

I oczywiście kolejny screen sprzed chwili, bardzo dobry internet Orange Światłowód? 55% lossa i 70+ ping? XD

 7TTdFHN

 

Myślę, że za dużo przypadków jak na 3h streama.


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ech... wtedy akurat był drop serwera. Stream działał cały czas w tym momencie... Później non-stop widziałem 27-28. Natomiast przy problemie na streamie nie pisze jedna osoba, a cały czat. Jednakże Piotrekk85 ma rację. W tym wątku już zdecydowanie za daleko wszystko zaszło.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ale tylko Pasha zgłaszał problemy z lossem, nikt z FPL'a nie. Ja już swoje zdanie wyraziłem i nie ma co na siłę bronić firmy. Za dużo przypadków jak na 3h streama widziałem, znajomy, z którym gram też nie jest zadowolony, ale lepsze światło, niż ADSL, niestety konkurencji nie ma. Do czasu. Niedługi T-Mobile sobie weźmie, jak będzie inny routing.

 

Ja rozumiem wszystko trwa, ale my problemy z routingiem zgłaszaliśmy minimum 3 lata temu. Zamiast być lepiej, jest gorzej, coraz więcej oszczędności na trasach. I jeszcze bezczelne wmawianie, że jest zapas sieci na stykach.. 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

-brtk- - merytoryczna, normalna odpowiedź i oni zamilkli. Bo nie mają Cię jak ugryźć, że to wina serwera, czy coś - dałeś im na tacy, że białe jest białe i nie mają jak tego zanegować. To są dopiero bezczelni ludzie...

Ale cóż - francuska sieć, tak to niestety już będzie - coraz gorzej. Im szybciej skończy się moja umowa na internet z wami tym lepiej, bo nic do was nie dociera - prześledziłem cały ten wątek - ani atakami, ani merytoryką - dla was wsio w pariadke i nic nie ma do poprawy - jak ktoś ma problem to z całą pewnością u niego - tak, na światłowodzie to problem użytkownika końcowego...

Co za bezczelność i ignorancja...

 

W tej sieci nic się już nie zmieni na lepsze, nigdy.

To już ostatnie lata Orange w Polsce - mam taką szczerą nadzieję.


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Mam nadzieję że już trochę opadły emocje. Dzięki zapytaniu Sebastian1 i akurat możliwością, podrzucę też tutaj swoją chwilę z testowania Orange Światłowodu na PS4. Przeprowadzałem swoją rozgrywkę w czwartek, w godzinach 16-19. Zabrałem swojego laptopa i PS4. Dźwięk może się wydawać dziwny ze względu na ustawienie i posiadanych głośnikach w kmputerze. Przy Fifie czasem dziwnie też zawieszał się głos i to zapewne przez latop właśnie. Rozgrywkę samą widać i tzw. "kółko śmierci" się nie pojawiło nawet raz. Poniżej spis treści, ponieważ materiału jest troszkę:

 

0:00 - Sprawdzenie konfiguracji FunBox 3.0

2:25 - Test połączenia na PS4

3:02 - dwa mecze w Fifa 18

39:00 - Fortnite

1:00:30 - Gran Turismo Sport (Wyścig on-line 1:23:05)

1:35:15 - Tekken 7

 

________________
* Usunięto nieaktywny link do video – moderator Michał


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Wojciech  Chętnie bym zobaczył jak grasz gdyby tylko Orange mi pozwoliło...

 

1.png

 

33 wyświetlenia, brak cache i styk Orange z youtube zdycha...


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan9, cóż rozumiem Twoją sytuację. Niestety nie mogę przekazać informacji czy coś się zmieni. Chciałem tylko wypróbować, skoro miałem okazję i dodatkowo się tym podzielić. Ja u innego dostawcy też mam różnie:

 

Bez tytułu.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Przytyk? Znalazłem teraz Twoje video, odpaliłem z ciekawości ale zawiesza się co chwile, kompletnie nie da się oglądać. Dlaczego miałbym o tym nie napisać?

 

Teraz już poszło ale musiałem zostawić na kilka minut żeby się rozruszało. Niesmak pozostał.

2.png


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan9, wybacz. Jednakże nie chodziło mi o Ciebie 🙂 Wiadomość edytowałem i już nie ważne. Zostawię dla siebie. Do Ciebie nic nie mam i mam nadzieję że jesteśmy w dobrych relacjach. Wybacz jeżeli się mogłeś poczuć urażony.