Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Orange to sieć ignorantów, więc nic dziwnego. @Wojciech jaki shot - jakbyś oglądał jego streamy, byś wiedział że jest niezadowolony - jak cała reszta. Coraz więcej filmików z Orange, że coś nie działa - ja ostatnio dzwoniłem co z tym multiroom na 3 telewizory - też nic nie poprawiacie.

Cóż, dla mnie lepiej - UPC zaoferowało mi internet 150Mb/s w cenie 30zł/m-c + dodatkowe kanały z TV i to ich ofertę wybiorę.

Streamerzy, gracze - wszyscy od was odchodzą. Macie najmniej klientów TV wśród wielkich graczy na rynku, macie najgorsze trasy w internecie domowym i biznesowym, największe pingi w kraju po FTTH na świecie, największe ceny w Polsce....

Ale dalej żyjcie w letargu - macie straty, będą jeszcze większe - a wasza sieć światłowodowa zwróci się dopiero, jeśli ją komuś sprzedacie. Bo nie potraficie świadczyć dobrej jakości usługi internetu za tak wysoką cenę, ani dobrej telewizji za taką cenę...

 

Jesteście najgorszą i paradoksalnie najdroższą siecią w kraju. Żegnam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

To czemu Orange ma najwięcej klientów?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Wystarczy podczas jego stremow zadac mu pytanie dlaczego ma taki ping i czy korzysta z internetu radiowego 🙂 To ja juz mam lepszy ping na internecie domowym T-mobile przez LTE  🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Oglądam sobie go z przerwami małymi od ponad 2h dziś i co jakiś czas zwiesza jego stream (na sekunde, dwie), na innych streamach nie ma tego problemu. Tu nie ma co pisać że jest ok, jak nie jest ok z tym światłowodem. Lepsze pingi miałem na miedzi za czasów TP niż teraz ludzie mają na światłowodzie.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Bo Orange niestety jest największy w Polsce, ma sieć po TP i tylko dlatego ma najwięcej klientów. UPC ma też coraz więcej klientów - dlatego że ma coraz większy zasięg. I niestety, Piotrusiu Panie - Orange niedługo straci pozycję lidera jeśli chodzi o dostęp do internetu stacjonarnego - bo na wsiach wchodzą lokalne sieci, a w miastach UPC/Netia czy T-Mobile, czy Vectra/Multimedia - mają o wiele lepszy routing i coraz większy zasięg.

I ciekawe co wtedy powiesz - pewnie nic, w Orange dalej wszystko będzie w porządku i to u innych są problemy, a nie w Orange. A jakże, przecież Francja elegancja, nie? 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


@Anonim napisał(-a)

Orange to sieć ignorantów, więc nic dziwnego. @Wojciech jaki shot - jakbyś oglądał jego streamy, byś wiedział że jest niezadowolony - jak cała reszta. Coraz więcej filmików z Orange, że coś nie działa - ja ostatnio dzwoniłem co z tym multiroom na 3 telewizory - też nic nie poprawiacie.


Póki co to jest jego filmik o czymś zupełnie innym. Multiroom na 3 telewizory obecnie nie ma i nie ma informacji żeby był w najbliższym czasie.

 


@Anonim napisał(-a)

Streamerzy, gracze - wszyscy od was odchodzą. Macie najmniej klientów TV wśród wielkich graczy na rynku, macie najgorsze trasy w internecie domowym i biznesowym, największe pingi w kraju po FTTH na świecie, największe ceny w Polsce....


 

Rozumiem że możesz być niezadowolony, ale jest moim zdaniem inaczej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Orange nie straci pozycji lidera. UPC świadczy usługi tam gdzie chce. Nie ma beznadziejnej presji na bycie wszędzie. Niedługo i tak będzie sprzedane funduszowi inwestycyjnemu, więc nie wiem czy tak wszyscy będą chwalić nowego właściciela. Problemy z pingami zawsze były, będą i nic się nie zmieni. Do tego trzeba współpracy kilku stron.

Ten wątek jest mocno niemerytoryczny. Jak masz ofertę z UPC by w kwocie 30 zł brutto mieć internet+tv pokaż mi ulotkę czy rachunek. Bo to tylko jakieś bzdurne argumenty trzeba pisać by wyjść na swoje. Orange nie jest najtańsze, ale przebicia 3:1 nie ma.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Wojciech nie chodzi o to co nagrywa (dla pieniędzy wszystko się nagra, jak te wywiady z VP, że Orange światłowód jest taki boski), tylko to o czym mówi podczas streama jak ludzie się go pytają na czacie. Odpowiedź o jego internet zawsze jest taka sama, nie jest zadowolony z niego. Tu tego nie można zaprzeczyć.

 

#eidit:

 

I screen sprzed chwili, nie tylko u mnie są zacięcia, nawet ludzie zza granicy mają.. 😉

 

KOSuMhp


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Napiszę jeszcze raz to samo. Usługi masowe (dla klientów indywidualnych) będą działać w każdej sieci tak samo beznadziejnie u 10% klientów, a większość nie zauważy różnicy.

Jedyny przykład między Orange a UPC, to jest np. ten wątek https://forum.upc.eu/t5/lacznosc-i-konfiguracja/ogromne-problemy-z-dzialaniem-uslug-google/m-p/23352...
@-brtk-się tam udzielał, więc go zna. Co byście w Orange usłyszeli na infolinii? A co dzieje się w UPC? Gdyby Orange poświęciło kilku ludzi od "sieci" na takie sprawy, opinie byłyby zupełnie inne. Żadnego efektu to nie da, ale PR jest.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Tylko tam jest problem z urządzeniem 3w1, ludzie jak widzisz sami nie chcą sobie pomóc biorąc oddzielny router. Problemu z routingiem nie ma, a jak był, to został rozwiązany. W UPC był problem podwyższonych pingów do serwerów w Warszawie od Valve (ten sam problme co w Orange, przypadek?), napisaliśmy temat, w którym nie ma tyle stron co tutaj i problem został zażegnany.