Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Witam, od dłuzszego czasu mam problem z pingiem czy to w "pulpicie" czy w cs go, między innymi rano tak do 14 pinguje na tescie ping wp.pl -t do 150 i wraca na 53, w csie to samo i jeszcze bardziej bo wiadomo "telia.net" Czy da rade jakoś mi pomoc? Moje połaczenie jest przez adsl po kablu bezposrednio, nikt nie jest podłączony, livebox 2.0  dzowniłem na infolinie ale unich jak zawsze wszystko dobrze, nie to zebym mial z pól roku temu po 15lossa na serverach 🙂

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Sprawdź czy nie masz wirusów, czy ci coś w tle nie pobiera danych. W menedżerze zadań masz podgląd na neta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Nie, nie mam wirusów i nic mi nie pobiera 

Anonim

Nie dotyczy

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

A zasięg wifi masz stabilny?  Ile dBm? Grzebałeś coś w ustawieniach Liveboxa, czy domyślne ustawienia?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Ale po co w tym przyapdku zasieg Wi Fi skoro jestem polaczony przez kabel do kompa, i lagi sa od 22 do 14 jakoś, Nie grzebalem nic

Anonim

Nie dotyczy

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

O sorki pomyliło mi sie. 🙂 A masz podłączone coś jeszcze oprócz swojego PC, przez kabel lub wifi?

Pokaż screen z parametrów routera.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Nie mam nic podlaczone telefon przez Wi-Fi no ale jak gram to wyłączam i nikt sie nie podpina, Jak sprawdzić parametry w tym livebox 2.0 ? 

Anonim

Nie dotyczy

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

"Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres 192.168.1.1. W prawym górnym rogu ekranu wpisz hasło do strony konfiguracyjnej i kliknij zaloguj. Hasło to 8 pierwszych znaków klucza sieci bezprzewodowej (WPA Key). Znajdziesz go na naklejce z tyłu modemu. Wpisz go bez spacji."

Potem wchodzisz w zakładkę: wsparcie>Informacje systemowe>DSL. I tam masz parrametry linii DSL.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb


DSADSADSASA.jpg

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

skoki pingu livebox 2.0 do 20mb

Pomoże ktoś ?