Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent
  • 16
  • 10
  • 0

Szukamy testerów Android TV

[ Edytowane ]

Skoro termin zgłoszeń przedłużony do dziś to może i ja dołączę do testów? Na ten moment brak usługi multiroom, ale to chyba nie problem? Niestety brak TV z androidem, więc w grę wchodzi jedynie MiBox Xiaomi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

@TomG dzisiaj jeszcze można się zgłosić Emotikon: Szczęśliwy Jeżeli masz światłowód, usługę TV i możliwość skorzystania z multiroom, to nie ma przeszkód Emotikon: Szczęśliwy Odezwę się do Ciebie w wiadomości prywatnej.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 6
  • 0
  • 0

Ja posiadam zarówno światłowód (100 Mb) jak i telewizję (pakiet Optymalny) w usłudze Orange Love. Na chwilę obecną nie mam Multiroom ale z tego co widziałem to akurat nie problem.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 27, Specjalista
  • 4689
  • 5918
  • 46

@gesioo  do testowania musisz mieć Multiroom

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 76
  • 35
  • 3

@Citi2017 @gesioo  Multiroom nie jest opcja konieczna .ale, na czas testów dadzą ci dostęp do Orange tv w formie Multiroom ,po testach deaktywuja , ja miałem tak samo mam łącze 1gb dwa tv z android tv bez Multiroom , a już testuje aplikacje także 

@Aśka_M jeszcze może cię zgłosić bo dziś akurat mija termin zgłoszenia

ArkusR
Poziom 27, Specjalista
  • 4689
  • 5918
  • 46

@ArkusRja miałem kłopoty z usługami małe i nie chce nic zmieniać boje się po prostu Emotikon: Szczęśliwy 

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 1
  • 0
  • 0

@Aśka_MWitam, czy mogę jeszcze dołączyć do testów? Dopiero dzisiaj się zorientowałem, a bardzo mi zależy. Spełniam wszystkie warunki (światłowód, multiroom itp.). Chciałbym testować na Nvidia Shield TV Pro 2019 (Android TV 9). Pozdrawiam.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Witam. Posiadam od jakiegoś czasu Orange love oraz usługę Orange tv go. Nie działa mi ona jednak na Mibox-ie. Jeśli jest taka możliwość chętnie dołączę do testów nowej aplikacji. Uwielbiam nowinki techniczne. Pozdrawiam.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 566
  • 2029
  • 4

@Marcin_K, @Mark555 info dostaliście w wiadomości prywatnej Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange | Udzielasz się na forum? Przestrzegaj zasad netykiety |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 16
  • 10
  • 0

@Aśka_M Dziękuję, wczoraj dotarł do mnie sprzęt i trwają intensywne testy. Fajnie by było na bieżąco dzielić się spostrzeżeniami. Niestety nie mam dostępu do dedykowanej do tego celu grupy. Kto może mnie tam dodać? Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz